Bir zamanlar sadece tek bir binanın (dinlenme tesisi) olan bir yer Beylikdüzü önceleri Büyükçekmece ilçesine bağlı bir semt iken 2008 yılında yapılan kanuni düzenleme sonucu ilçe olan Beylikdüzü şuan İstanbul’un en hızlı kalkınan yerleri arasında yer almaktadır. Bir tarafı son derece planlı yaşam alanlarını göreceğiniz ilçenin bir diğer tarafında ise yine İstanbul’un en gelişmiş organize sanayileri yani iş alanlarını bulacaksınız. İlçenin tam ortasından geçen D100 (E-5) karayolu ve metrobüs hattı ile ulaşımı oldukça kolaydır. Şimdi dilerseniz sitemizin ana konusu olan sanat ve meslek eğitimlerine bakalım. Beylikdüzü İsmek kursları ilçe genelinde 2’si spor merkezi olmak üzere 6 farklı şubede eğitim verilmektedir. İlçe merkezinde yaşayanlar Semerkand AVM binasında yer alan kursu tercih edebilirler.
İsmek Beylikdüzü Kurs
Barış Mahallesi Enver Adakan Caddesi Peyami Safa Sokak No:1 (Semerkand AVM)
0212 852 75 43

İsmek Beylikdüzü Branş Listesi (Semerkand AVM)
İsmek Beylikdüzü

Beylikdüzü Kültür Merkezi İsmek Değişti
Sürekli gelişen ve yenilenen İsmek Beylikdüzü ilçemizde hizmet veren şubelerinde değişikliğe giderek daha önce Beylükdüzü Belediyesi Kültür Merkezi binasında hizmet veren kursunu 2015 yılında Semerkand AVM binasına taşımız ve kursun ismi Semerkand İsmek olarak değişmiştir. Adres ve iletişim bilgileri yukarıda olup, aynı şekilde sayfada yer alan branş listesi yine Semerkand İsmek şubesine aittir.

Yabancı Dİl Kursları Çok Gelişmiş
ilçe merkezinde yaşayanlar için hizmet veren Semerkand İsmek şubesi eğitimlerine baktığımızda özellikle yabancı dil alanı oldukça gelişmiş olduğu göze çarpmaktadır. Herhangi bir ücret ödemeden farklı yabancı dil kursu arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Eğitimi verilen branşlar arasında İngilizce, Almanca, Arapça, İtalyanca ve Fransızca gibi en çok tercih edilen kurslar yer almaktadır. İngilizce kursu ayrıca başlangıç, temel ve ileri seviye olmak üzere kendi içerisinde 3 ayrı branştan oluşmaktadır.

Moda Branşları Kesinlikle Değerlendirilmeli
Bir diğer dikkat çekici alan ise Giyim ve Üretim Teknolojileri olup, özellikle başarılı bir modacı olmak isteyenler için Stilistlik kursu ile fırsat verilmektedir. Modayı teknoloji ile buluşturan kurslarda aynı zamanda Moda Tasarımı İllüstratör gibi bilgisayar destekli kurslar sizleri Tekstil alanında başarılı bir çalışan ve yönetici olmaya hazırlayacaktır.

BEYKENT
Konumu itibari ile çok şanslı ve gelişmiş bir yer olan Beykent semti Tüyap fuar merkezine sadece 2 dakika uzaklıkta yer almaktadır. Aynı şekilde gelişmiş iş alışveriş merkezlerinin bulunduğu semtimizde ücretsiz olarak yararlanabileceğiniz İsmek Beykent Kurs ve Spor eğitim merkezi bulunmaktadır. Paradise AVM binasında nezih bir ortamda eğitim almak isterseniz aşağıda butona tıklayarak kurs merkezi ve eğitimleri hakkında daha fazla detaya ulaşabilirsiniz.

YAKUPLU
Bir zamanlar geniş tarım alanlarının yer aldığı bir köy olan Yakuplu Beylikdüzü ilçesine bağlı 10 mahalleden biridir. İlçenin batısını boydan boya kaplamakta olup, neredeyse denize sıfır konumdadır. İhlas A.Ş. tarafından yapılan planlı yerleşim ile popülerliği artmış ve nüfusu hızla artmıştır.Yaklaşık 50 bin kişinin yaşadığı Yakuplu çalışma alanları konusunda da oldukça şanslı olup, hemen yanı başında Beylikdüzü Organize Sanayi sitesi bulunmaktadır. Meslek sahibi olmak, iş hayatına atılmak isteyenler içinde Yakuplu İsmek kurs merkezi yaklaşık 40 farklı branşta eğitim vermektedir. Daha fazla detaya ulaşmak için butona tıklayınız.

BÜYÜKŞEHİR MAHALLESİ İSMEK
10 Farklı mahalleden oluşan Beylikdüzü yüz ölçümü bakımından ele aldığınızda en küçük yeri Büyükşehir Mahallesi olduğu görülmektedir. Yaklaşık 20 bin insana ev sahipliği yapan bu ilçede de İsmek ücretsiz sanat ve mesleki eğitim imkanlarını devam ettirmektedir. Yaklaşık 20 farklı branşın bulunduğu kurslar özellik el sanatları ve ev tekstili alanında daha çok kadınlara yönelik eğitimler verdiği görülmektedir. Adres ve iletişim bilgileri aşağıdadır.
19 Mayıs Caddesi No:55 (Muhtarlık Binası Üst Katı)
0212 854 08 30

BEYLİKDÜZÜ İSMEK SPOR EĞİTİM MERKEZİ
Yapılan araştırma sonucu Beylikdüzü ilçesinde yaşayanların %40 gibi önemli bir bölümü üniversite mezunu olduğu bilinmektedir. Sadece eğitimle zaman harcamadan sağlığına özen gösteren halk için ilçe genelinde iki farklı spor eğitim merkezi bulunmaktadır. Bunlardan birisi Büyükşehir Mahallesi diğer, ise Beykent İsmek kurs merkezi binasında yer almaktadır. Kadın ve erkekler için ücretsiz spor eğitimi imkanı sunan kursları mutlaka incelemelisiniz.

Beylikdüzü İsmek için 2 yorum yapılmış


admin - WEBMASTERYOLCU

Esin: Kurs kayıtları hakkında detaylı bilgiye yandaki bağlantıdan http://www.ismekkurs.com/ismek-kayit-tarihleri ulaşabilirsiniz. Bilmeniz ve yapmanız gerekenleri mutlaka incelemelisiniz. Kimsenin bu şekilde size ulaşmasını beklemeyin.

Esin ŞEN

Guaj Boya Resim
Aliminyum Kabartma
İngilizce veya
İtalyanca
kurslarından birine veya ikisine katılmak istiyorum.
E-posta adresimin şifresini kaybetmem sebebiyle
0 553 *** ** ** telefonumdan ulaşırsanız memnun olurum.İsmek Kursları