Bir zamanlar insanların yerini bile bilmediği yerlerden biri olan Arnavutköy 2008 yılında kaderi ilçe olması ile değişmiştir. Sonrasında dünyanın en büyük havalimanı projesi burada yapılması ile birlikte 2 kat daha pirim yapan ilçemizin her yeri bir birinden değerli hale gelmiştir. Onlardan biride Bolluca olup, sanayi alanlarının hızla geliştiği bir yerdir. İşsizliğin olmadığı Bolluca ilçemizde insanların daha güzel işlerde istihdam edilebilmeleri için bir adet mesleki ve teknik lise yanı sıra İstanbul Büyükşehir Belediyesi İsmek Kursları hizmet vermektedir. ilçe genelinde en fazla branşı bulabileceğiniz şubelerden biri Bolluca İsmek olup, Arnavutköy Kültür Merkezi binasında yer almaktadır. Şimdi dilerseniz detaylara geçelim.

Bolluca

Bolluca İsmek
Hicret Mahallesi Abdullah Gül Sokak No:11 (Arnavutköy kültür Merkezi)
0212 685 00 27

İsmek Bolluca Branş Listesi
Bolluca

3-6 Yaş Etkinlikleri Sadece Bolluca’da
Fazilet Baltacı tarafından yönetilen İsmek Bolluca şubesinde benzersiz eğitimlerden biri 3-6 yaş çocuk etkinlikleri olup, okul öncesi çocuğu olan anneleri mutlaka bu eğitimlerden yararlanmaya bekliyoruz.

İngilizce Eğitimi (Başlangıç ve Temel Seviye)
İnternet teknolojisi ile hayatımızda daha fazla eksikliğini hissettiğimiz yabancı dil bilginizi geliştirmek için Bolluca İsmek İngilizce A1 ve A2 branşında eğitimler vermektedir.

Bilgisayar Kullanımı ve Muhasebe Kursları
Toplamda 13 branşın yer aldığı Bolluca şubesinde bilgisayar kullanmayı bilmeyenlere bilgisayar öğretilirken, aynı zamanda finans alanında meslek edinmek isteyenler içinde temel muhasebe eğitimleri verilmektedir.

Tekstil ve Giyim Kursları
Moda alanında eğitimlerinde verildiği Bolluca İsmek kadın giysileri, etek, elbise, pantolon dikimi branşlarına ek olarak, kadın giysileri kalıp hazırlama branşı ile kısmen modelist olacaksınız. Sağlanan bu imkanlardan yararlanarak kolayca iş bulabilir, kendi işinizi kurabilirsiniz.

Arnavutköy Halk Eğitim Merkezi
Şubemizde yer alan eğitimler sizi tatmin etmedi ise sorun değil, Arnavutköy ilçemizde yer alan diğer ismek kurslalrını yandaki bağlantıdan inceleyebilir, https://www.ismekkurs.com/arnavutkoy-ismek yada ilçe halkının meslek ihtiyacını 2008 yılından beri başarılı bir şekilde karşılayan Arnavutköy Halk Eğitim Merkezi kurslarını kullanabilirsiniz. Ayazma İlköğretim Okulu binasında yer almakta olup, ilçe halkının ihtiyacı eğitimleri içermektedir.

2 Comments

Add a Comment
  1. Havva

    mrb iyi günler bolluca ismek kursları muhasebe dalı kayıtları ne zaman suan yapılmakta mı öğrene bilir miyim acaba .

    1. admin - WEBMASTERYOLCU

      Havva: Kayıtları kursiyer.ismek.org adresinden takip edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu İnternet sitesi İstanbul Büyükşehir Belediyesi Hayat Boyu Öğrenme Merkezi (İSMEK) resmi sitesi değildir. Bilgi edinmek için ismek.ist kurs başvuruları için kursiyer.ismek.ist adresini kullanmalısınız. Sitemizin amacı sadece haber değeri taşıyan bilgileri paylaşmaktır.