ismek 2013

Her yeni yıl yeni bir eğitim öğretim döneminin başladığı ismek 2013 kayıtları 1 eylül 2012 itibari ile başlamıştır. Eylül son haftası eğitime merhaba diyen tüm eğitim merkezlerimiz hakkında bilgiyi bu sayfada bulacaksınız. Kursiyer alımına açık olan kurslar ve misafir öğrenci olarak imkan tanıyan şubelerimizi yine bu sayfada bulabilirsiniz. Sizlerin soruları ilede renklenecek olan sayfamızı düzenli olarak takip etmenizi öneriyoruz.

ismek 2013 kayıt

Kayıtlar genel anlamda kapanmış olsada bazı branşlarda eğitim süresi boytunca 2-3 defa tekrarlanmakta olup bazende asil kayıtlardan kursa başlamayan yada kısa sürede devam etmeyen bireyeler olabilmektedir. Bu tür durumlarda yedek kayıtlar yada yeniden kursiyer kaydı alımı gerçekleşmektedir.

ismek 2013 size en yakın kurs merkezi

ismek 2013 kayıt yılı kapssamında bakıldığında istanbul genelinde 233 kurs merkezi bulunmaktadır. Spor merkezleri ve özürlü vatandaşlarımız içinde olanak sağlayan ismek size en yakın kurs merkezini site içeriğimizi inceleyerek öğrenebilir yada aşağıdaki yorum ve soru formundan ikamet ettiğiniz semt ve ilçeyi yada katılmak istediğiniz branşın size en yakın nerde olduğunu öğrenebilirsiniz.

ismek 2013

ismek telefon ve adres bilgileri
ismek 2013 – 2014 eğitim dönemi için bilgi almak isterseniz yada misafir öğrenci olarak branşı yakından tanımak isterseniz sizlere bilgi ve destek alabileceğiniz sizlere uygun kurs merkezi adres ve telefon bilgilerini aktarmaktayız.

ismek 2013 – 2014 kurs kayıtları Başladı
Yeni bir eğitim dönemi için kayıt tarihleri açıklanmış olup detaylar için aşağıdaki linkten inceleyiniz.
Tıklayınız: http://www.ismekkurs.com/ismek-kayit-tarihleri

Kurs Merkezlerinden Haberler
Bu kısımda henüz kursiyer kaydı alan kurslar hakkında bilgi verilecek olup acele ederek bu son fırsatı yakalamanızı arzu ediyoruz. Bilgiler devamlı güncellenecektir.

Tanıtım Videosu
1996 yılından günümüze her zaman güçlenen ve yenilenerek gelen kurumumuz için hazırlanan tanıtım videosu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Kaynak: ismek 2013

   Paylaş
Yorum yapılmamış

İsmek Kursları