Kur’an Kursu

ismek kuran kursu 300x300 İsmek Kuran Kursuİnsanlığa rehber olarak gönderilen Kur’an-ı Kerim’i çocukken öğrenemeyenler üzülmeyin işte şimdi bizler içinde öğrenme imkanları sunuluyor. İsmek kişisel gelişim alanında yer alan eğitimlerden biriside kur’an kursudur. İstanbulda bir çok kurs merkezinde yer alan eğitimlerde sizlere 2 farklı branşta eğitim alma imkanı sunuluyor. Sizlerde bu fırsatı kaçırmayın ve Allah’ın bize bir lütfu olan bu kitabı arapça olarak imkanını bu sefer kaçırmayınız.

İsmek Kur’an Kursu
İlk defa ismek 2013 – 2014 eğitim döneminde eğitim müfredatına giren ismek kur’an kursu sıfırdan öğrenmek ve kendini geliştirmek isteyenler için onlarca kurs merkezinde sizlerin yararlanmasını bekliyor.

Elifba ve Kur’an Eğitimi
2 Branş olduğundan bahsetmiştik bu kapsamda ilk branş temel kur’an-ı kerim eğitimi olup, sıfırdan başlayanlar içindir. Elifba ile başlanacak bu eğitim hiç bir bilgi gerektirmemektedir.

Tecvidli Kur’an-ı Kerim Kursu
Temek kur’an kursu alanlar ve azda olsa bilgi sahibi olanlar için daha güzel kur’an okumak ve kendini geliştirmek isteyenler için ismek tecvidli kur’an-ı kerim okuma branşımız tam sizin içindir.

Kimler Yararlanabilir?
Yaz aylarında camilerde açılan kur’an kurslarına eminim gitmeye utanıyorsunuzdur. Bu soruna bir son vermek isteyen ismek 16 yaş ve üzeri herkes’in yararlanabileceği ücretsiz kur’an kursları için yaş engeli yoktur. Ücretsiz ve aynı zamanda sertifikalı eğitimler verilen merkezimizde sizde müslümanlar için yol gösterici ve kurtuluşa ermemize vesile olan bu yüce kitabı okuyarak, yaşantımızı kur’andaki emir ve yasaklara göre yapmalıyız.

İsmek Arapça Eğitimleri
Yabancı dil eğitimleri arasında yer alan arapça kurslarımız ilede daha kolay kur’an okuma ve anlama imkanı sağlayabilirsiniz. Sizler için devamlı yenilikler sunan ismek 250 branştan sizleride yararlandırmak için devamlı kendinni geliştirmekte ve yenilemektedir.

Konu hakkında soru, öneri ve görüşlerinizi aşağıdai yorum formundan iletebilirsiniz. Okadar kitap okuyoruz, ya peki neden kur’an okumuyoruz bu eksikliği ölüm gelmeden tamamlamak isteyen herkese başarılar dileriz.

   Paylaş
İsmek Kur’an Kursu için 1 yorum yapılmış


nuransekul

Kur’an- ı Kerim ‘i baştan sona okuyabileceğimiz tefsir dersiniz varmı? eğer yoksa böyle bir sınıf oluşturulabilirmi.ben pendikte oturan 45 yaşında bayanım ve çalışıyorum. durumumua uygun böyle bir ders sınıfı oluşturulmasını talep ediyorum. teşekkür ederim, iyi çalışmalar…

ikan

İsmek Kursları