Kur’an Kursu

ismek kuran kursu 300x300 İsmek Kuran Kursuİnsanlığa rehber olarak gönderilen Kur’an-ı Kerim’i çocukken öğrenemeyenler üzülmeyin işte şimdi bizler içinde öğrenme imkanları sunuluyor. İsmek kişisel gelişim alanında yer alan eğitimlerden biriside kur’an kursudur. İstanbulda bir çok kurs merkezinde yer alan eğitimlerde sizlere 2 farklı branşta eğitim alma imkanı sunuluyor. Sizlerde bu fırsatı kaçırmayın ve Allah’ın bize bir lütfu olan bu kitabı arapça olarak imkanını bu sefer kaçırmayınız.

İsmek Kur’an Kursu
İlk defa ismek 2013 – 2014 eğitim döneminde eğitim müfredatına giren ismek kur’an kursu sıfırdan öğrenmek ve kendini geliştirmek isteyenler için onlarca kurs merkezinde sizlerin yararlanmasını bekliyor.

Elifba ve Kur’an Eğitimi
2 Branş olduğundan bahsetmiştik bu kapsamda ilk branş temel kur’an-ı kerim eğitimi olup, sıfırdan başlayanlar içindir. Elifba ile başlanacak bu eğitim hiç bir bilgi gerektirmemektedir.

Tecvidli Kur’an-ı Kerim Kursu
Temek kur’an kursu alanlar ve azda olsa bilgi sahibi olanlar için daha güzel kur’an okumak ve kendini geliştirmek isteyenler için ismek tecvidli kur’an-ı kerim okuma branşımız tam sizin içindir.

Kimler Yararlanabilir?
Yaz aylarında camilerde açılan kur’an kurslarına eminim gitmeye utanıyorsunuzdur. Bu soruna bir son vermek isteyen ismek 16 yaş ve üzeri herkes’in yararlanabileceği ücretsiz kur’an kursları için yaş engeli yoktur. Ücretsiz ve aynı zamanda sertifikalı eğitimler verilen merkezimizde sizde müslümanlar için yol gösterici ve kurtuluşa ermemize vesile olan bu yüce kitabı okuyarak, yaşantımızı kur’andaki emir ve yasaklara göre yapmalıyız.

İsmek Arapça Eğitimleri
Yabancı dil eğitimleri arasında yer alan arapça kurslarımız ilede daha kolay kur’an okuma ve anlama imkanı sağlayabilirsiniz. Sizler için devamlı yenilikler sunan ismek 250 branştan sizleride yararlandırmak için devamlı kendinni geliştirmekte ve yenilemektedir.

Konu hakkında soru, öneri ve görüşlerinizi aşağıdai yorum formundan iletebilirsiniz. Okadar kitap okuyoruz, ya peki neden kur’an okumuyoruz bu eksikliği ölüm gelmeden tamamlamak isteyen herkese başarılar dileriz.

   Paylaş
İsmek Kur’an Kursu için 10 yorum yapılmış


admin - WEBMASTERYOLCU

Ümit: Eylül ayı ilk haftasında başlayacak İsmek kayıtlarını takip ediniz.

Ümit

Kuran-ı Kerim okumayı bilmiyorum ve öğrenmek istiyorum.istanbul Hadımköy’de ikamet etmekteyim.bu hususta kurs programlarını ve yerlerini öğrenmek istiyorum.bana yardımcı olabilirseniz sevinirim.

admin - WEBMASTERYOLCU

Rıfat: İsmek yalnızca İstanbulda yaşayanlar içindir. Ankarada ise Belmek, Etisem, Yenimek ve Halk Eğitim Merkezleri ücretsiz imkan sunmaktadır. Sizdende Allah razı olsun

Rifat

Ben arapça ve kur’an görenmek istiyorum ikamet adresim Ankara Mamak yardımcı olursanız sevinirim ALLAH razı olsun…

admin - WEBMASTERYOLCU

Mustafa Bey: Siz ikamet ettiğiniz ilçeyi belirtin size en yakın kurs merkezi bilgisini aktarayım. Allah öğrenmeyi ve nice hatimleri nasip etsin.

Mustafa Mısır

1953 doğumlu emekli öğretmenim.Kuran-ı Kerim okumayı öğrenmek istiyorum.
Kurslar nerede ve ne zaman başlayacaktır?

admin - WEBMASTERYOLCU

Züleyha sorunuzu tam olarak anlayamadım.

züleyha tekin

ögrendikten sonra
başka yerlerde hocalık yapabilicekmiyiz..

admin - WEBMASTERYOLCU

Kübra: Onlarca ismek şubesinde bu imkan sağlanmaktadır.

kübra küçükada

Hayırlı günler arapça egitimi almak istiyorum.hangi ismeklerde arapça dersleri verildigini öğrenmek istiyorum.

İsmek Kursları