Zeytinburnu İsmek

Deri ve kuma sektörünün kalbi haline gelmiş olan ilçemiz, 1957 yılında ilçe olmuştur. Zeytinburnu ilçesinin adı tarihi yarım ada (Sirkeci, Gülhane, Sultan Ahmet vs ) kısmından bakıldığında ilçemizde burun görünmektedir. Önceleri zeytinburnu, bakırköy kesimleri geniş zeytinliklerden oluşmakta olup, yarımadadan bakanlar böyle bir isimde tasvir etmeye başlamıştır. İlçemizde deri sektör büyük bir ekonomik açılıma neden olmaktadır. Büyük bir tarihi kent olan zeytinburnu eğitim alanında 2 farklı vakıf üniversitesi bulunmakta aynı zamanda ilçemizde ücretsiz kurs ve meslek edinme imkanı olara ise zeytinburnu ismek kursları bulunmaktadır. 3 Farklı şube ile hizmet veren ismek zeytinburnu şube bilgileri ve adres detayları aşağıda yer almaktadır.

Zeytinburnu İsmek

Zeytinburnu 58. Bulvar
Gökalp mahallesi 58. bulvar caddesi 48/5 sokak no:12
0212 547 01 13

Telsiz Mahallesi
Seyitnizam caddesi G/11 sokak No:1 Kat:2
0212 664 13 16

Gökalp Mahallesi
58. Bulvar caddesi 48/2 Sokak No:11/13
0212 664 13 26

Zeytinburnu Ücretsiz Kurs
İstanbul havalimanına 15 dakika, esenler otogarına 10 dakika uzaklıkta olan ilçemiz ulaşımı oldukça kolaydır. Tren, tramvay, metrobüs, metro gibi bir çok ulaşım aaracı ile sizde zeytinburnu ismek kursları ayrıcalıklarını yaşayabilirsiniz. Mesleki ve sanatsal eğitimlerden oluşan en özel branşlar için sitemizi inceleyiniz.

Alacağınnız ücretszi eğitim sonrası, iş imkanları geniş olan ilçemizde kolayca istihdam imkanı sağlayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey her yıl eylül ayı ilk haftası başlayıp belirli dönemlerde tekrarlanan kayıtlarla sizde ismek zeytinburnu kurslarında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum yapılmamışİsmek Kursları