Firuzköy

Firuzköy İsmek
Avcılar ilçesinin en sakin mahallelerinden biri Firuzköy ilçe genelinde hizmet veren İsmek kurslarından biride burada hizmet vermektedir. Gerçi son yapılan adres değişikliği ile kurs merkezi daha çok Parseller (Mustafa Kemal Paşa Mahallesi) sınırlarında yer aldığını belirtmeliyim. Yeni adres ve iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır. Aynı şekilde sayfanın devamında branş detaylarına bakacağız.

Bir zamanlar kendi içine kapalı bir köy olan Firuzköy tarihi çok eskilere dayanmaktadır. Bunu anlamak için geçtiğimiz yıl Küçükçekmece Gölü kenarında yapılan kazılarda ortaya çıkan tarihi fener ortaya koymaktadır. İstanbul’da köy olur mu? diyenlere en güzel örneklerden biri olan Firuzköy 15 yıl öncesine kadar üzüm bağları, elma bahçeleri ve halkın kendi sebzesin yetiştirdiği yerlerden biriydi. Geçen süreçte yapılaşmanın uğradığı Firuzköy mahallesi eski halinden eser kalmamıştır. Hemen yanında hızla artan Fabrikalar bölgesi bölgede yaşayan halka iş imkanı sağlarken İsmek kursları ise mesleki eğitimlerle istihdama katkı sağlamaktadır. Avcılar İsmek kapsamında yer alan kurslardan biride Firuzköy İsmek olup, Firuzköy Bulvarı üzerinde yer almaktadır.

Firuzköy Kurs

Firuzköy İsmek
Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Firuzköy Bulvarı No:103
0212 423 42 95

İsmek Firuzköy Branş listesi
Fatma Yıldırım Şentopuk yönetiminde eğitim veren Firuzköy İsmek Kurs Merkezi ilçemizde en az branşı içeren şubedir. Toplamda 20 branşta kurs olup, aşağıda yer alan listeden görebilirsiniz.

Firuzköy Ücretsiz Kurs

Bilgisayar ve Ofis Programları Kullanımı
Mahallemizde bilgisayar kullanmayı bilmeyen kalmasın diye Bilgisayar Kullanımı branşı yer almakta olup, bilgisi ve deneyimini geliştirmek isteyenler içinde Ofis Programları Kullanımı alanında eğitim verilmektedir. 16 Yaş üzeri bilgisayar bilmeyen, öğrenmek isteyen herkes bu imkanlardan yararlanabilmektedir.

Avcılar’da Tek Muhasebe Kursu Firuzköy’de
Kendinizi finans alanında geliştirmek isterseniz size tavsiyemiz sadece Firuzköy İsmek şubesinde bulabileceğiniz Temel Muhasebe Kursu olacaktır. Tüm muhasebe faaliyetlerini temel düzeyde öğreneceğiniz bu eğitim sonunda diğer branşlara katılarak ayrıca bilgisayar destekli muhasebe eğitimi alabilirsiniz.

Yabancı Dil Eğitimi (İngilizce)
İş hayatına atıldığınızda en çok ihtiyaç duyacağınız gereksinimlerden biri yabanci dil ve ilk etapta ingilizce olacaktır. Bunun için Firuzköy İsmek’te İngizlice A1 ve A2 branşında eğitim verilmektedir. Arapça eğitimi düşünenler ise Parseller İsmek şubesinden ücretsiz yararlanabilirler.

Etkili İletişim Fırsatını Kaçırma
Günümüzde en etkili çalışma şekli başarılı bir iletişim ile mümkün olmaktadır. İsmek branş listesine yeni eklenen eğitimlerden biride İş Hayatında iletişim, Sosyal Hayatta İletişim ve etkili konuşma sanatı olan Diksiyon kursları karşımıza çıkmaktadır. Etkili ve ikna kabiliyetiniz yüksek olması iş hayatında başarınızı artıracaktır.

Avcılar Halk Eğitim Merkezi
Firuzköy İsmek’te aradığınız eğitimi bulamadıysanız sorun yok, Avcılar Merkez ve Parseller İsmek şubelerinden yararlanabilirsiniz. Aynı şekilde 1992 yılından beri ilçe halkına sanat ve mesleki eğitimler veren Avcılar Halk Eğitim Merkezi bulunmaktadır. Detaylara aşağıda yer alan bağlantıdan ulaşabilirsiniz. https://www.ismekkurs.com/avcilar-halk-egitim-merkezi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir