İsmek İş Başvurusu

ismek is basvurusu 300x300 İsmek İş Başvurusu (Usta Öğretici)
Milyonlarca insana mesleki eğitim veren ismek sadece kursiyerler için değil, aynı zamanda eğitimciler içinde kariyer imkanı sunmaktadır. 2013-2014 Eğitim döneminde 250 farklı branşa ulaşan eğitim sistemimizde 250 farklı branşta usta öğretici görev yapmaktadır. Sizde İstabul Büyükşehir Belediyesi güvencesi ve kariyer olanaklarından yararlanmak isterseniz ismek iş başvurusu yapabilirsiniz.

Usta Öğretici (Öğretmen) Nedir?
Kurslarda eğitimi olarak faaliyet gösteren bireylere usta öğretici olarak hitap edilmektedir. İsmek bünyesinde alanı ile ilgili eğitimlerden sorumlu olan usta öğreticiler, direkt olarak görev yaptığı şubenin yöneticisine bağlıdır. Usta öğretici gerek duyulması halinde birden fazla kurs merkezinde görev alabilir.

İsmek İş Başvurusu İçin Bilmeniz Gerekenler
Öğretmen olarak görev almak isteyenler, tüm branşlar olmasa bile %90′ı üniversitelerin ilgili bölümünden ön lisans yada lisans mezunu kişilerden oluşmaktadır.

Bazı branşlarda ise meslek liseleri ve lise mezunlarındanda usta öğretici olabilmektedir. Bu konuda aşağıda vereceğim, ismek iş başvurusu için gerekli linkten görebilir yada aşağıdaki yorum formundan hangi branş için netür bir mezuniyet gerektirdiğini sorabilirsiniz.

İsmek Kariyer Başvuru ve Giriş
http://kariyer.ismek.org – Sitesinde başvurular bizzat yapılması gerekmektedir. Yandaki verdiğim linki kopyalayıp, tarayıcınızın adres satırına yapıştırıp web sitesine giriniz.

ismek kariyer İsmek İş Başvurusu (Usta Öğretici)

Sayfa açıldığında orta kısımda, yukardaki linkleri göreceksiniz. Başvuru yapmak istiyorum linkine tıklıyoruz. Açılan sayfada TC kimlik numarası ve belirleyeceğiniz, kullanıcı adı, şifre ile kayıt olmanız gerekmektedir. Form doldururken, mutlaka kullandığınız bir email adresi kullanmalısınız.

Üye girişi yaparak sistem sizden gerekli bilgileri doldurmanızı isteyecektir. Yaptığınız başvuru incelenip İsmek Yönetim Merkezi İnsan Kaynakları Departmanı görevlileri size ulaşarak, randevu verecek ve gerekli belgelerle mülakata çağıracaklardır.

İsmek Öğretmen Maaşları
En sık sorulan sorulan sorulardan biriside, öğretmen yani usta öğretici maaşlarıdır. Bu konu herkes için aynı olmaması nedeniyle, şu kadar, bu kadar deme imkanı yoktur. Mülakat için çağrıldığınızda yetkili kişiler size, gerekli bilgileri aktaracaktır.

İsmek Yönetim Merkezi

Aşağıdaki ismek yönetim merkezi adresi yer almaktadır.
Akşemseddin Mahallesi Vatan Caddesi No: 6 Fatih / İstanbul
   Paylaş
İsmek İş Başvurusu (Usta Öğretici) için 5 yorum yapılmış


admin - WEBMASTERYOLCU

Emine: sitede belirtilen başvuru sayfasından (kariyer.ismek.org) formu doldurmalısınız.

emine üday

Merhaba meslek lisesi hazir giyim bolumu,Beyoglu olgunlasma enstitusu kadin giysi tasarimi mezunuyum modelistlik ve giyim ogretmenligi yapabilirim.ayrica stajimi gelinlik abiye sektorunde verdim abiye giyim ogretnenligide yapabilirim.Dikiminde ve suslemesinde donanimliyim.bilgilerinize ….

rukiye orhan

Fen Edebiyat ve İlahiyat Meslek Yüksekokulu mezunuyum.KURSLARINIZDA VASIFLARIMA UYGUN BİR İŞ İSTİYORUM.

lale kılıçaslan

mhb meslek lisesi hazır giyim kadın giysi modelistligi mezunuyum ustalık ve başarı belgelerim var.daha önce halk egitimde merkezinde dikiş kursu verdim.şimdi ismekte çalışmak istiyorum.

Esengül korkma

Müzik öğretmeliyim. Anadolu güzel sanatlar lisesinde piyano eğitimi aldım 4 yıl. İnönü Üniversitesi. Gaf den müzik öğretmenliği bölümünde 4 sene. Piyanoya devam ettim.ismekte piyano derslerine girmek istiyorum

tikus

İsmek Kursları