3DS MAX Kursu

Bundan 15-20 yıl geriye dönüp baktığınızda hemen hemen herkesin evinde en az bir tane bulunan televizyon yeni renkli ve kumandalı hale geldiği dönemlerdi. Uydu olarak an fazla 30 kanale içeren manuel uydulardan görüntü alır, bazılarımızda ise karasal yayın için uzun antenler bulunurdu. Bir çok insanın severek oynadığı oyunlar daha çok atari salonlarında bulunur, evimizde ise en gelişmiş oyun sistemi tetris’ten başkası değildi. Birde şimdiki zamana dönüp baktığınızda Full HD LED televizyonlardan görüntü alırken oyun sektörüde bir dönemin vazgeçilmezleri olan ateri ve tetriside tarihe gömdü diyebiliriz. Teknoloji öylesine geliştiki temel bilgisayar bilgisine sahip insanlar video, film, animasyon ve hatta 3B modelleme yapabiliyor. Bunun için geliştirilen 3D studio max proğramı ile bu tür geliştirmeler yapmak hiçte zor değildir. Hemde ücretsiz kurslardan alacağınız kısa eğitimlerle başaracaksınız.

İsmek İleri Seviye Üç Boyutlu Modelleme Kursu
İstanbul’un halk üniversitesi hayal bile edilmeyecek eğitimleri bizlere ücretsiz sunmaya devam ediyor. 3ds Max proğramı ile sizde bilgisayarınızda bir karakter oluşturup, onu hareketlendirebilir, hatta bir birinden eğlenceli kısa animasyon filmler yapabilirsiniz. Hemde 3D olarak yapabileceğiniz bu karakterler size gelecekte yön verici bir meslek haline gelebilir.

Kendi Karakterini Yap
Onlarca çizgi film karakteri olup, büyük küçük herkesi ekran başına bağlayabilmektedir. İşte sende 3ds Max ile kendi karakterini oluşturup, ona modelleme yapabilir, hatta hareketlendirerek animasyon haline getirebilirsin.

3D Oyunlar Yapabilirsin
Geçmişten beri insanların can sıkıntısı için sürekli başvurduğu oyunların yapımı artık daha kolay 3ds Max oyun yapımı içinde oldukça gelişmiş yazılımlardan birisi olup 3B oyunlar yapabileceksin.

İsmek 3ds max eğitimi

İsmek 3ds Max Kursu
Toplamda 120 saat sürecek eğitim daha çok ileri seviye bir branştır. O nedenle daha önce bahsettiğimiz 3D MAX proğramı hakkında bilginiz olması gerekmektedir. Henüz yeterli bilgiye sahip olmayanlar ise ilk etapta İsmek 3D MAX kursuna katılmaları tavsiye edilir. 3ds Max kursuda ileri seviye eğitim olması nedeniyle İsmek mesleki uzmanlık merkezlerinde eğitimi verilmektedir. Bu nedenşe sadece 16-45 yaş arası kursiyerler faydalanabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir