Akmek

Akmek KurslarıAntalyanın en güzel ve yaşanılası ilçelerinden birisi olan kepez şimdide ücretsiz eğitim faaliyetleri ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Akmek Antalya Kepez Meslek Eğitim Kursları ile 15 yaş ve üzeri herkesi ücretsiz sanat ve meslek eğitimi sağlıyor. Kepez genelinde 5 kurs merkezi ve 50’den fazla branşı ile yeni bir meslek, yada daha fazla tecrübe arayan herkesi bu ücretsiz ve aynı zamanda bilginizi, mesleğinizi tescilleyen kolayca iş bulmanızı sağlayacak olan MEB onaylı sertifika sahibi olmaya çağırıyor. Aşağıdaki listede Akmek kurs merkezleri ve eğitim alabileceğiniz bir birinden değerli branşlar yer almaktadır.

Akmek Kurs Merkezleri

  • Dokuma
  • Duacı
  • Sakarya
  • Varsak
  • Yeşilyurt

Akmek Branş Listesi

Bilgisayar Destekli Çizim – Bilgisayar Kullanımı – Bilgisayarlı Muhasebe – Grafik & Animasyon – Temel Bilgisayar Okur Yazarlığı – Veri Tabanı – Web Tasarım – Almanca – Arapça – İngilizce – Rusça – Ahşap Boyama – Deri Giyim Aksesuarları – Ebru – El Nakışı – Ev Aksesuarları – Filografi – Giyim – Hüsn-i Hat – İğne Oyası – Kalem İşi – Keçe Yapımı ve Süsleme – Kırkyama – Kumaş Boyama – Kurdele Nakışı – Makine Nakışı – Mefruşat – Minyatür – Resim – Rölyef – Şiş Örgü – Takı – Tezhip – Tığ Örücülüğü – Vitray – Aşçılık – Evde Çocuk Bakımı – Fotoğraf Çekim Elemanı – Hasta ve Yaşlı Bakımı – Saç Bakımı – Manikür-Pedikür – Servis Hizmetleri – Pastacılık – Satış Elemanı – Temel Sekreterlik – Bağlama – Okuma – Yazma – Gitar – Keman – Kudüm – Ney – Halk Oyunları

15 Yaş Üzeri Herkese

Akmek meslek edindirme kursları olması nedeniyle belli bir yaş standartı gerekmektedir. Bu sebeple akmek kurslarından yararlanmak isteyen bireyler 15 ve üzeri olması gerekir. 70 Yaşına kadar eğitim alabilirsiniz. İkinci bir dersi aynı anda almak mümkün olup sadece satlerin uygun olması gerekmektedir.

Antalya Asmek Unutmayın

Şehrimiz sadece turizm ile ünlü değil aynı zamanda ücretsiz sanat ve meslek eğitimleri ilede sizlerin yanında olmaya devam ediyor. Antalya Büyükşehir Belediyesi ücretsiz kursları olan Akmek eğitimleride aynı şekilde sizlerin kullanımına sunulmuştur.