Atışalanı İsmek

İstanbul’da sanayileşmeden uzak bir ilçe Esenler neredeyse tümü yerleşim yerleri ile çevrili olup, yarım milyon insana ev sahipliği yapmaktadır. Osmanlı’dan kalma eserleri sıkça göreceğiniz Esenler 16 mahalleden oluşmakta olup, onlardan biride birlik mahallesi olup, eğitim alanında ikisi lise olmak üzere 3 okul birde sağlık ocağı bulunmaktadır. Eğitim olanakları bununla sınırlı kalmayıp, sanat ve mesleki anlamda herhangi bir ücret ödemeden eğitim alabileceğiniz İsmek kursları bulunmaktadır.

Havaalanı Mahallesi, Foto Sokak, No:14
0212 431 77 87

İngilizce ve Arapça Kursları
Özlem Cengiz Atik yönetiminde hizmet veren Esenler Atışalanı İsmek kurs merkezinde yaklaşık 20 branşta eğitim verilmektedir. Yukarıda yer alan listede detaylara yer verilmiş olup, en dikkat çekici alanın yabancı dil olduğu görülmektedir. Türkiye’de en çok tercih edilen kurslardan biri İngilizce ve Arapça öğrenme fırsatınız bulunmaktadır. Başlangıç ve temel seviye kurslardan ücretsiz yararlanın.

3-6 Yaş Çocuk Etkinlikleri
Şimdi ele alacağımız branş ise anneler, anne adayları ve çocuk bakıcılarını ilgilendirmektedir. Okul öncesi çocukların bakımı ve eğitimi oldukça önemli olup, bu kapsamda gerekli bilgilere ulaşmanız için İsmek 3-6 Yaş Çocuk Etkinlikleri kursuna özellikle anneleri mutlaka bekliyoruz.

Kadın Giysileri Kalıp Hazırlama ve Dikimi
Özellikle büyük şehirlerde yaşayanlar için hayat şartları daha ağır olup, mutlaka bir yerlerden tasarruf yapmak gerekir. Kadınlar isterse kıyafetlerini kendi istedikleri model ve ölçüde, renkte dikebilirler. Atışalanı İsmek bu kapsamda ihtiyaç duyacağınız kadın giysileri kalıp çıkarma ile yine kadın giysileri dikimi konusunda bol uygulamalı eğitimler vermektedir. Size düşen, yapmanız gereken tek şey ise kursiyer.ismek.org adresinden kayıt olmaktır.

Tüketici Hakları Eğitimi
Konu tasarruf ve aile ekonomisinden açılmışken bizlere sağlanan anayasal hakları görmek ve en iyi şekilde kullanmak için sizleri ayrıca kısa süreli olan Tüketici Hakları Eğitimine bekleriz. Burada her bireyin bilmesi gereken hakları öğretilmektedir. Geriye dönüp baktığınızda neler kaçırdığınızı göreceksiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir