Beykent İsmek

Beykent İsmek
Daha önceleri sadece gelişmiş sanayisi ile adından söz ettiren Beylikdüzü 2008 yılında ilçe olması ve planlı yapılanması ile adeta İstanbul’un en gözde yerleşim yerlerinden biri haline gelmiştir. Metrobüs hattının Avcılar’dan buraya kadar uzatılması ise ulaşımı iyice kolaylaştırmış ve nüfusun artmasını sağlamıştır. Ticari faaliyetlerin kalbi haline gelen Tüyap Fuarına sadece 2 dakika uzaklıkta olup, aynı şekilde gelişmiş eğitim kurumlarını barındırmaktadır. Bu eğitim kurumlarından biride İsmek olup, Beylikdüzü ilçesinde hizmet veren kurslardan ikisi Beykent Paradise AVM binasında nezih ve huzurlu bir ortamda eğitim vermektedir. Yaklaşık 40 farklı branşı bulacağınız Beykent İsmek kurs merkezi aynı zamanda sağlıklı bir hayatın olmazsa olmazı spor eğitimleri içinde ücretsiz olanaklar sağlıyor.

Paradise AVM, Adnan Kahveci Mahallesi, Yavuz Sultan Selim Bulvarı, No: 26, Kat: 4
0212 856 07 37

Aşçı, Pastacı, Pideci Yada Tatlıcı Sizce Hangisi?
Banu Yentür ve Ergin Akkaya yönetiminde hizmet veren Beylikdüzü Beykent İsmek kurs merkezinde en çok lezzet eğitimleri öne çıkmaktadır. İlk olarak aşçı çırağı ile sizde geleceğin usta aşçıları arasındaki yerinizi alabilirsiniz. Yada 7’den 70’e herkesin severek tükettiği yaş ve kuru pastaları yapmak isterseniz pastacı çırağı eğitimlerine katılabilirsiniz. Aynı şekilde ülkemizin sevilen lezzetlerinden biri olan pide yapımını öğrenmek için pideci kurslarına ücretsiz iştirak edebilirsiniz. Bununla da yetinmeyip, baklava ve sütlü tatlılardan oluşan çok tatlı bir kursa katılarak yemeklerin olmazsa olmazı tatlıların nasıl yapıldığını öğrenin.

Bilgisayar Kullanımı, Bilgisayar Destekli Reklam Tasarım
Hemen hemen her kurs merkezinde üzerinde durduğumuz branşlardan biri Bilgisayar Kullanımı olup, bilmeyenlerin öğrenmesi, bilenlerin ise kendini daha fazla geliştirerek bir birinden gelişmiş Bilişim Teknolojileri alanındaki mesleklere sahip olmalarını istiyoruz. Beykent İsmek kurs merkezinde Bilgisayar Kullanımı yanı sıra son zamanlarda popüler hale gelen bilgisayar destekli reklam tasarım eğitimleri verilmektedir.

Web Tasarım ve Photoshop
Bilgisayar bilgisi olanlara yönelik önerebileceğimiz mesleki eğitimlerden ikisi yine Bilişim Teknolojileri alanında olup, HTML İşaretleme dili ve CSS stil dili öğrenerek siteler yapabileceğiniz Web Tasarım kursu ve resimlere istediğiniz şekil, özellik ve düzenleme yapabileceğiniz dünyanın en gelişmiş resim düzenleme programı Photoshop öğrenerek ister amatör isterseniz profesyonel anlamda işinize yarayacaktır.

Cilt Bakımı, Epilasyon, Masaj
Dilerseniz birazda kişisel bakım eğitimlerine bakalım. Daha çok kadınların uyguladığı cilt bakım ve epilasyon için para vermeye gerek yok, Beykent İsmek kurslarında cilt bakımı teknikleri, epilasyon ve masaj eğitimleri verilmektedir.

İngilizce, Almanca ve Rusça
Branş listesinden son olarak yabancı dil alanına bakmak istiyorum. En çok tercih edilen iki branş İngilizce ve Almanca başlangıç ve temel seviye eğitimleri verilirken Rusça ise sadece A1 yani başlangıç düzeyinde kursların planlaması yapıldığı görülmektedir.

12 Yorum

Yorum yap
 1. Merhabalar makrame ve ev aksesuarlari üzerine kurslarınız var mı?

  1. Berrin: Branş listesi sayfasına göz atınız.

 2. Beyket spor ve egıtım merkezınıze kayıt yaptırmak istıyorum,Kontejan acığı varmı tesekkurler.

  1. Dilek: Kontenjan bilgisi ve kayıt için kursiyer.ismek.ist adresini kullanmanız gerekir. Kayıtlar başlayalı 1 ayı geçti ama yine de şansını denemelisin.

 3. İngilizce A1seviyesi kursuna kayıt yapmak istiyorum hala boş yer var mı ayrıca ne gerekiyor teşekkurler

  1. Birghiul: Kayıtlar 27 Temmuz’da başlayarak devam etmektedir. Kontenjan bilgisi ve kayıt için kursiyer.ismek.ist adresine bakınız.

 4. 2.dönem haftasonu bilgisayar kursunuza katılmak istiyorum.

  1. Gül: Kursiyer.ismek.org adresinden müsait olan branşlara başvuru yapabilirsin.

 5. İyi akşamlar,2.dönem dikiş kursuna nasıl kayıt yaptırabilirim?

  1. Nermin: Başvurunuzu kursiyer.ismek.org adresinden online olarak yapabilirsiniz.

 6. Rusça kursuna katılım için neler gerekli acaba?

  1. Nizamettin: Kayıtların başlaması ile birlikte kursiyer.ismek.org adresinden kayıt olmalısın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir