Beyoğlu İsmek

300-400 yıl öncesi tarihi kayıtlara bakıldığında: Bağlık, bahçelik bir yer olan Beyoğlu, daha sonraları ise Hristiyan vatandaşların yoğun yaşadığı ve bir dönem elçiliklerinde bulunduğu bir yer haline gelmiştir.

İlçe genelinde, herkesin merak ettiği İstanbul’un turizm potansiyeli yüksek olan Taksim semtini de barındırmaktadır. Her biri bunun kadar gelişmiş 45 mahalleden oluşmaktadır. Kültür, sanat, sağık ve eğitim alanında oldukça gelişmiş olan ilçede aradığınız tüm imkanlara kolayca ulaşabilirsiniz. Özellikle eğitim faaliyetleri her aşamada sizleri memnun edecektir.

Sanat ve meslek kurslarından yararlanmak isteyenler için İsmek Beyoğlu kursları şuan sadece Kasımpaşa semtimizde hizmet vermektedir. 10 Farklı dersliğin olduğu şubede yaklaşık 40 farklı branşta eğitim verilmektedir. Aşağıda adres bilgilerine yer verilmiştir.

KASIMPAŞA İSMEK

Küçük Piyale Mahallesi, Yolcu Sokak, No:10

0212 253 74 75

ZEMİN İSTANBUL

Şahkulu Mahallesi, Meşrutiyet Caddesi, No:125

0212 449 98 49

Beyoğlu Belediyesi Kursları
İlçede eğitim imkanı sadece İsmek ile sınırlı olmayıp, aynı zamanda çocuk ve gençlerin yararlanması için Beyoğlu Belediyesi Gençlik Merkezleri kurulmuştur. Kötü alışkanlıklardan uzak durmak, bilgiye ulaşmak isteyenler bu kurumlarda herhangi bir ücret ödemeden yararlanıyor.

2 Yorum

Yorum yap
  1. أريد التسجيل في المعهد لتعلم اللغة التركية

    1. Robe: Turkish Please

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir