Küçükköy İsmek

Küçükköy İsmek
İsminin Küçük olduğuna bakıp sakın küçük bir yer olduğunu düşünmeyin. Bir zamanlar köy iken belediye yapılan yapılan ve nüfusu 250 bin kişiye yaklaşan Küçükköy darbe döneminde belediyeliği iptal edilmiş ve gelişmesine engel olunmuştur. Şuan ilçenin en belirgin yerlerinden biri olup, tekrardan kalkınma çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda sanat ve meslek eğitim desteğini ise İstanbul Büyükşehir Belediyesi Hayat Boyu Öğrenme Merkezi Kursları İSMEK ismek tarafından karşılanmaktadır. Yeni Mahalle’de bulunan eğitim merkezinde 40’dan fazla branşta eğitim seçeneği yer almaktadır. Şimdi dilerseniz önce adres ve iletişim bilgileri sonrada seçim yapabileceğiniz branşlara göz atalım.
Gaziosmanpaşa Küçükköy
Yeni Mahalle Cengiz Topel Caddesi No:173 (LC Waikiki Üst Katı)
0212 535 23 99

İsmek Küçükköy Branş Listesi
İsmek Küçükköy

Yabancı Dil Eğitimleri (3 Branş)
Yıldız Bakçacı ve Didem Meltem Şener yönetiminde eğitim hizmeti veren Gaziosmanpaşa Küçükköy İsmek kurs merkezinde en dikkat çekici eğitimlerden biri hiç şüphesiz yabancı dil olmaktadır. Özellikle öğrenciler ve iş hayatında kendilerini daha fazla geliştirmek isteyenler için İngilizce, Almanca ve Arapça branşında başlangıç ve temel seviyede eğitimler verilmektedir. Her hangi bir ücret ödemden yabancı dil eğitimleri sizi bekliyor.

Aşçı Çırağı
Bir çok evde yemekleri hanımlar yaparken bir çok evde ise usta aşçılar yer alması nedeniyle bazen erkeklerinde yaptığı lezzetleri görebilirsiniz. Sizde böyle bir konumda olmak isterseniz ilk yapmanız gereken şey İsmek Aşçı Çırağı kurslarına katılarak temel eğitimleri edinmenizdir. Yaklaşık 300 saat sürecek olan bu kurslarda aşçı olmak için gerekli ilk adımı atmış olacaksınız.

Ev Yemekleri Hazırlama
Lezzet kursları sadece aşçı çırağı ile sınırlı kalmayıp, aynı zamanda herkesin severek tükettiği ev yemeklerinin yapılışını öğrenmek isteyenler içinde Ev Yemekleri Hazırlama branşı bulunmaktadır. Bunun dışında yine aynı şekilde bir birinden özel tatlıların hazırlanması ve pastacı olmak içinde geniş kapsamlı eğitimler yer almaktadır.

Çocuk Beslenmesi
Konu lezzetlerden açılmışken anneler ve anne adaylarını yakından ilgilendiren bir eğitim ile devam edelim. Çocuk Beslenmesi Kursu özellikle 0-1 yaş arası bebek sahibi olanların çok işine yaramaktadır. Bebek beslenmesine dair detaylı bilgileri bulacağınız kurslarda anneliğin zevkini yaşayacaksınız.

İş Hayatı ve Sosyal Hayatta İletişim
İstanbul, Ankara, İzmir vb büyük şehirlerden birinde yaşıyorsanız muhtemelen bir çok şehirden insanla karşılaşmanız mümkündür. Bu tür ortamlarda en çok ihtiyaç duyulan etkili ve ikna edici iletişim kabiliyetidir. Bu nedenle Küçükköy İsmek kurs merkezinde iş hayatında iletişim ve sosyal hayatta iletişim branşı ile hem çalıştığınız yerlerde hemde yaşadığınız hayatta insanlarla etkileşim daha kolay hale gelmektedir.

Etkili Sosyal Medya Kullanımı
Son yıllarda insanların vazgeçilmez alışkanlıklarından biri haline gelen sosyal medya araçları (Facebook, Twitter, Google + vs ) mecralarını hem daha güvenli hemde ticari amaçlı kullanmak isteyenler için Etkili Sosyal Medya Kullanımı branşı bu mecrayı daha güvenli ve etkili kullanmanın tekniklerini öğretmektedir.

Liderlik Eğitimi ve Yönetici Asistanı
Küçükköy İsmek kurs merkezine dair aktaracağımız son branş iş hayatında kendini geliştirmek, yönetici kademesinde yer almak isteyenler için yönetici asistanı ve bir çalışma ekibinde lider olmanızı sağlayacak olan liderlik eğitimleri yer almaktadır. Daha fazla bilgi ve başvuru için yapmanız gereken tek şey kursiyer.ismek.org adresinden giriş yaparak detayları görmektir. Şimdiden başarılı bir eğitim ve çalışma hayatı temenni ediyoruz.