Kursların Gün ve Saatlerini Görmek İster misiniz?

İSMEK Kurs Saatleri
Kurslardan yararlanmak isteyen insanların en çok merak ettiği hususların başında eğitim gün be saatleri gelmektedir. Çünkü katılımcıların büyük bir bölümü çalışan ve öğrencilerden oluştuğu için buna dikkat etmek zorundadır. Peki, kurslar hangi gün ve saatlerde eğitim veriyor? Bu sorunun cevabı biraz uzun olacaktır. Hazırsanız başlayım.

Branş ve Kurs Merkezine Göre Değişiklik Gösterir

Evet, değerli arkadaşlar katılmak istediğiniz eğitim kurs merkezine göre gün ve saatlerinde değişiklik göstermektedir. Bu nedenle size tek bir yanıt vermek hatalı olacaktır. Örnek Web Tasarım Kursu A merkezinde hafta içi yapılırken, B merkezinde hafta sonu C merkezinde ise hafta içi akşam yapılabilir. Bu nedenle kursların gün ve saatlerini herkes kendisi görmesi gerekir. Peki, bunu nasıl yapacağız? Hemen görelim.

İsmek Kayıt Sayfasına Girmemiz Gerekiyor

Yapılması gereken en basit işlem hemen kursiyer.ismek.ist adresine yani kayıt sayfasına girmektir. Sayfa açıldığında sistem sizden sadece T.C. Kimlik Numarası ve doğum tarihinizi gün ay şeklinde isteyecektir. Bu bilgileri doğru ve eksiksiz şekilde girdiğinizde detaylara ulaşabilirsiniz. İlk defa giriyorsanız karşınıza eksik bilgilerin doldurulmasını isteyen bir form çıkacaktır. O formu doldurarak arama işlemine başlayabiliriz.

İlgilendiğiniz Branşı Seçin, Tüm Merkezleri Görün

Yukarıda verdiğim örnek ile devam etmek istiyorum. Ben Web Tasarım kursuna katılmak istiyorum. Bu eğitimin hangi kurs merkezlerinde olduğu ve hangi günlerde, hangi saatlerde olduğunu görmek için yapmam gereken filtre panelini kullanmaktır. Branşlar kısmından sadece ilgilendiğim eğitimi seçerek başka herhangi bir işlem yapmadan Filtrele butonuna tıklıyorum.

Branş ve Kurs Merkezi Ara

İstanbul Genelinde Sonuçları Göreceksiniz

Yaptığım işlem ile genel bir arama yaptım, dedim ki bana İstanbul’un her yerinden Web Tasarım kurslarını göster, sistemde kontrolünü yaparak bana şuan 17 farklı kurs merkezinde Web Tasarım kursu olduğunu ve hiçbir ücret ödemeden dilediğime kayıt olabileceğimi belirtti. Aşağıda yer alan görselde sonuçları görebilirsiniz.

Ücretsiz Yararlanabileceğiniz Web Tasarım Kursları

İlçe Bazında Arama Yapın, Size En Yakın Kursları Görün

Birçok insan mesleki eğitim değil de hobi ve güzel zaman geçirmek için eğitimlere katılabilir. Onlar içinde önerim aramayı ilçe ya da kurs merkezi düzeyinde yapmaları yönünde olacaktır. Örnek ben Avcılar’da yaşıyorsam ilçe ya da kurs merkezini seçerek bana yakın merkezde hangi eğitimler olduğunu, hangi gün ve saatlerde olduğunu görebilirim. Kafama yatarsa kayıt olarak yeni bilgiler edinmeye başlayabilirim.

Dilerseniz Anında Kayıt Olabilirsiniz

Eğitimlerin gün ve saatlerini gördüğümüz sayfa biliyorsunuz ki İSMEK’İN Online kayıt sayfasıdır. Kafanıza yatan eğitim olursa geç kalmadan hemen başvuru yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken sonuçların sol kısmında yer alan Seç butonuna tıklamaktır.

Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?

Evet, değerli arkadaşlar yazımızdan da anlaşıldığı üzere eğitimler branş ve kurs merkezine göre değişmektedir. Bu nedenle yapılması gereken en mantıklı işlem kursiyer.ismek.ist adresinden kontrol etmektir. Yazıda bunu nasıl yapabileceğimizi gördük, şimdi dilerseniz aklınıza takılan soruları sayfanın alt kısmında yer alan soru ve yorum formundan iletebilirsiniz. Tüm arkadaşlara başarılı bir eğitim dönemi diliyorum.

 

21 Yorum

Yorum yap
  1. Masaj kursu hakkında bilgi almak istiyorum

  2. Hasta kayıt kabul Kursı kaç ay sürüyor acaba ??

    1. Erdinç: Ay değilse saat üzerinden eğitim verilmektedir. Hafta içi, hafta sonu eğitimleri veriliyor. Haftalık kaç saat kursa katıldığın önemlidir. Buna göre aylar belirlenir. Kursiyer.ismek.ist adresinden başlangıç ve bitiş tarihini görebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir