Silivri İsmek

Türkiye’nin en büyük ve en kalabalık kenti İstanbul öyle ki bazı yerleşim yerleri il merkezi yaklaşık 100 km uzaklıkta olabilmektedir. işte onlardan biri son zamanlarda cezaevi ile gündeme gelen bir ilçe Silivri aslına bakarsınız İstanbul’da verimli tarım alanları ile gündeme gelmesi gereken bir yerdir. Çünkü dört bir yanı verimli araziler ve ormanlarla çevrilidir. Aynı şekilde sanayileşmenin hızla arttığı ilçede son zamanlarda meslek sahibi ve vasıflı elemanlara ihtiyaç duyulmaktadır. Bu ihtiyaca cevap verebilmek için istanbul Büyükşehir Belediyesi ücretsiz kursları burada yaygınlaştırmaya devam ediyor. 
Silivri Ücretsiz Kurs
Piri Mehmet Paşa Mahallesi, Mumhane Sokak, No:17, Silivri
0212 727 65 77

Silivri’de Yabancı Dil Eğitimleri
Nesli Tan ve Müge Koç yönetiminde hizmet veren Silivri İsmek kurs merkezinde özellikle Türkiye’nin her yerinde en geçerli eğitimlerden biri hiç şüphesiz yabancı dil alanında olmaktadır. Özellikle gençler, öğrenciler ve çalışanların gerek duyduğu bu eğitimlere hiç bir ücret ödemeye gerek yok çünkü İsmek Silivri şubesinde temel seviyede Arapça eğitimi yanı sıra başlangıç, temel ve ileri seviye İngilizce eğitimleri sizi beklemektedir.

Bahçe Bakımı
Üreten, geliştiren ve imkanları en iyi şekilde kullanan insanların yaşadığı ülkemizde özellikle bahçe bakımı ve üretim olmazsa olmazlardan biridir. İstanbul’da en geniş doğal alanları bulacağınız Silivri’de özellikle bahçe bakımı çok şey ifade etmektedir. Kısa süreli bu eğitim ile bahçe sahipleri daha verimli bahçeler ve tarım alanlarına sahip oluyorlar. Sizde bu ücretsiz eğitimlerden yararlanın.

Bilgisayar ve İleri Seviye Ofis Programları Eğitimi
Yönümüzü tekrardan teknoloji ve bilişim alanına çevirecek olursak ilk olarak Bilgisayar ile başlamak istiyorum. Son yıllarda yeni neslin tamamen öğrendiği bu cihaz günlük ve iş hayatında en önemli yardımcı haline gelmiştir. Bilmeyenler yada yeterince deneyimi olmayanlar Bilgisayar Kullanımı branşına katılarak bol uygulamalar ile öğrenebilir. Aynı şekilde bilgisayar bilenlerin ise en çok karşılaşacağı yazılımlardan biri Ofis Programları olup, Word, Excel vs kullanımını öğrenmek hatta ileri seviye eğitimler almak isterseniz yine Silivri İsmek kurs merkezinin geniş kapsamlı eğitimlerden yararlanabilirsiniz.

Web Tasarım
Bilgisayar bilgisini meslek ve fırsata dönüştürmek isteyenler içinde her zaman önerdiğimiz bir branş Web Tasarımı Silivri ilçesinde yaşayanlar içinde 192 saat gibi kısa bir sürede Statik İnternet siteleri tasarım ve yayınlama yeteneği kazandırmaktadır. Yapmanız gereken tek şey kursiyer.ismek.org adresinden bir tıkla kayıt olmaktır.

Photoshop
Resim düzenleme hususunda Dünya genelinde en çok kullanılan yazılım Photoshop olmaktadır. Bize genelde foto montaj vs. gibi hafızalarımıza kazınmış olsa da özellikle son yıllarda fotoğrafçılar ve Web Tasarımcılar için olmazsa olmaz hale gelmiştir. İnternet sitesinde kullanılan resim ve banner tasarımı yapılmaktadır.

Modelist Yardımcılığı
Şimdi dilerseniz birde ülkemizin önemli gelir kaynaklarından biri olan Tekstil alanına geçelim. İsmek kurslarında giyim ve üretim alanında onlarca branş olup, özellikle modelist eğitimleri en çok tercih edilen branşlar arasında yer almaktadır. Silivri İsmek kurs merkezinde giyim alanında başta modelist yardımcılığı olmak üzere kadın giysileri dikimi, pantolon, etek ve nevresim takımları dikimi alanında eğitimler alabilirsiniz.

Yetişkinler için Kur’an Kursu
Biz Müslümanları iyilik, doğruluk ve güzelliğe yönlendiren yüce kitabımız Kur’an-ı Kerim kitabımızı çocukluğunda öğrenme imkanı bulmayanlar için bir fırsat Silivri İsmek kurs merkezinde 16 yaş üzeri üst yaş sınırı olmadan sıfırdan Elif Ba Kur’an-ı Kerim öğretimi yanı sıra kerim kitabımızı okumayı bilenler daha güzel ve tecvid kurallarına uygun okumak isteyenler içinde Tecvidli okuma branşı bulunmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir