Solidworks Kursu

Aslında teknolojinin ne denli ilerlediğini önemli sektörlerde görev yapan insanlar daha net anlamaktalar. Dün ve bugünkü tanıdığımız branşlar eskiden sanat olarak kabul edilen yeteneklerin bilgisayar ortamında temel düzeyde eğitim alan herkesin kolayca yapabileceğini göstermiştir. 2 Boyutlu çalışma imkanı sunan Autocad proğramından sonra şimdide özellikle otomotiv ve makina sanayinin olmazsa olmaz bilgisayar yazılımlarından birisi olan Solidworks eğitimleri hakkında bilgi vereceğiz. İstanbul’un sanat ve meslek edindirme kursları İsmek Üç Boyutlu Çizim Solidworks branşı ile bu proğramı kullanmayı ve 3 boyutlu çizimler yapmayı öğretmektedir.

Solidworks Eğitim Konuları

İsmek Solidworks Kursu
Makine Teknolojisi alanında yer alan branşlardan biri olan Üç Boyutlu Çizim Solidworks kursu toplamda 232 saat geniş kapsamlı bir eğitimden oluşmaktadır. 1995 Yılından beri sürekli geliştirilen Solidworks proğramına tamamen hakim olmanızı sağlayacak olan eğitim bilgisayar ortamında 3 boyutlu model hazırlama imkanı sunmaktadır. Örnek bir araba modeli çıkarabilir. Yada yeni bir mobilya tasarımı, buna benzer onlarca örneği ilk etapta bilgisayarda yaparak daha sonra üretime geçilmesi sağlanır. Parça parça yapılan çalışmalar alacağınız eğitim ile ayrıca montaj yapacaksınız. Eğitimlerde ele alınacak konular geometrik çizimler, görünüş (model çıkarma), ölçümlendirme teknikleri, 3 boyutlu model oluşturma ve gerektiğinde düzenleme becerisi, tasarım ve animasyon ile teknik resimlerin işlenmesi gibi çok önemli ve gerekli konuları eğitimlerde bol uygulamalı olarak göreceksiniz.

Ücretsiz Solidworks Kursunu Kaçırma
Özel eğitim kurumlarından öğrenmeye kalksanız en az 1500 – 2000 TL ödemeniz gerekir. Oysaki İsmek’in size sunduğu bu olanaklardan herhangii bir ücret talep etmemektedir.

İş İmkanlarınız Genişleyecektir
Bu proğrama hakim olmanız durumunda çalışma alanınız bir anda onlarca sektöre çıkacaktır. Çünkü bir çok sektörde kullanılan Solidworks bilmeniz ve isteneni kolayca ortaya koyabilmeniz aslında sizi geleceğin mesleğini kazandıracaktır. O nedenle butür eğitimleri mutlaka tercih etmeli ve ciddi anlamda zaman ayırmalısınız.

16-45 Yaş Arası Bireyler İçin
İsmek’in ileri seviye uzmanlık alanında eğitim veren kurumlarında yer alan bu eğitim maalesef yaş sınırlaması uygulamaktadır. Bu kapsamda bu eğitimden sadece 16-45 yaş arası kursiyerlere hizmet verilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir