Turgutlu Belediyesi Kursları

Manisa ilimizin üzümü ile meşhur ilçesi Turgutlu bugünlerde daha çok ücretsiz eğitim faaliyetleri ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Eski adı Kasaba olan Turgutlu ilçesini II. Murat devrinde yaşamış olan Turgud aşireti tarafından kurulduğu bilinmektedir. Verimli toprakları ve hızla gelişem sanayi imkanı ile Manisa’nın önemli ilçelerinden birisi olan Turgutlu Belediyesi Kursları başlıyor.

Turgutlu Belediyesi Kursları
Kültür sanat ve müzik alanında eğitimleri bu yılda devam ettiren Turgutu Belediyesi ücretsiz olarak 8 farklı branşta ücretsiz eğitim vereceği duyuruldu. Turgutlu Belediyesinden yapılan açıklamada bağlama, halk müziği, sanat müziği, halk oyunları, tiyatro, satranç, çini ve el sanatları alanında kurslar açılacağı belirtilmiş olup, ilçemizde yaşayan herkesin bu imkanlardan ücretsiz yararlanabileceği vurgulanmıştır.

Nasıl Kayıt Olurum?
Yukarda belirtilen branşlardan birinde eğitim almak isterseniz yapmanız gereken Turgutlu Beledi binası zemin katta bulunan Basın, Kültür ve Halkla İlişkiler Müdürlüğüne müracaat ederek kaydınızı yaptırmalısınız. Bu süreçten sonra sizlere yetkililer gerekli bilgileri aktarıp yönlendirecektir.

Turgutlu Belediyesi Kursları

Magem Kursları Manisa Şehir Merkezinde
Sizler Manisa şehir merkezinde yaşıyorsanız sizler içinde ücretsiz imkanları sağlıyoruz. Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından 16-35 yaş arası bireylere kültür sanat eğitimleri verilmektedir. Magem kursları hakkında bilgi ve iletişim adreslerine sitemizden ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir