Yeşilova İsmek

İstanbul’un en hızlı gelişen ilçelerinden biri olan Küçükçekmece özellikle D 100 karayoluna yakın olanlar daha cazip görülüyor. Çünkü ulaşımın en kolay olduğu yerlerden biri olup, metrobüse 1 dakika havalimanına 5 dakika otogara ise 20 dakikada ulaşmanız mümkündür.

Nereden mi bahsediyorum? Tabii ki Yeşilova semtinden Küçükçekmece ilçesine bağlı 21 mahalleden biri olan Yeşilova Cennet Mahallesi ile komşu olup, özellikle eskiden açık oto pazarı olarak kullanılan alana yapılan lüks konutlar buranın değerini iki kat artırmıştır.

Değerlenmesinde önemli faktörlerden biride eğitim olup, kültür ve sanat alanında yapılan çalışmalar ile Yeşilova İsmek kurulmuş olup, eğitim alanında daha fazla seçenek sunulmuştur.

Küçükçekmece Yeşilova

Yeşilova Mahallesi, Er Sokak, No:2, Küçükçekmece
0212 579 29 02

Abiye ve Gelinlik Kursları
İlk tanıyacağımız branş Türkiye’nin en önemli iş alanlarından biri olup, ülkenin her yerinde iş yapabileceğiniz bir iştir. Her genç kızın giymek istediği gelinliklerin tasarım ve dikimini öğrenmek isterseniz İsmek bu size bu alanda bol uygulamalı eğitimler vermektedir. Gelinlik tasarımı yanı sıra kadınların özel günlerinde ilk tercihi olan Abiye tasarım ve kalıp çıkarma eğitimleri ile sizde başarılı bir terzi yada modacı olabilirsiniz.

Bilgisayarlı Modelistlik & Bilgisayarlı Stilistlik
Konumuz giyim ve tekstil sektöründen açılmışken yine bu alanda eğitimler ile devam edelim. İsmek bildiğiniz gibi bu yıl moda eğitimlerinde reform niteliğinde çalışmaya imza atmıştır. Tekstil sektöründe görev yapmak isteyenler için 2 farklı geleceğin mesleğinde eğitim sizi bekliyor. Onlardan biri yeni kıyafetleri tasarlamanızı sağlayacak olan Bilgisayarlı Stilistlik olup, diğeri ise insanların bedenlerine göre kalıp çıkarma yapan Modelistlik üzerine olacaktır. Her iki branşta gelişmiş teknoloji ile yapılmakta olup, bu nedenle Bilgisayarlı eğitimler alacaksınız. Modelistlik eğitimlerinde dünya genelinde en çok kullanılan yazılım Gerber kullanılmaktadır.

Blog Web Sitesi Yapımı ve Sosyal Medya
Son 15 yıldır hızla gelişen İnternet teknolojisi insanların bir çok işini İnternet üzerinden yapmasına imkan vermiştir. Günlük hayatta uzun zaman harcadığımız İnternet’i fırsata çevirmeniz için Blog Web Sitesi yaparak sizde bir yayıncı olabilirsiniz. Blogger ve WordPress gibi ücretsiz sistemleri kullanarak sizde Blog sitenizi hemen açabilirsiniz. Yeşilova İsmek bu kapsamda sizlere ihtiyaç duyacağınız eğitimi vermektedir. Bunun dışında yine ihtiyaç duyacağınız Google ve Yandex uygulamaları ile etkili sosyal medya kullanımı gibi önemli ve kısa süreli eğitimlere mutlaka katılmanızı öneriyoruz.

Bilgisayar Kullanımı & Ofis Programları Eğitimi
Yeşilova Mesleki Uzmanlık Merkezi branşlarını incelediyseniz mutlaka bir çok eğitimin bilgisayar ile yapıldığını görürsünüz. En gerekli bilgilerden biri olan bilgisayar kullanımı bilmeyen kalmasın diye bilgisayar kullanımı ile en çok kullanılan Ofis Programları eğitimi sizi beklemektedir.

Photoshop İle Resim Uzmanı Olun
Resim çekmek, çekinmek yine insanların en çok sevdiği uygulamalar arasında yer almaktadır. Bir çok insan ise çektiği resimleri düzenlemek, ekleme yapmak istemektedir. Burada genelde amatörce Paint gibi yazılımlar kullanır, bir noktadan sonra beklentisini karşılamadığını düşünür. Sizde böylesi bir durumdaysanız yapmanız gereken Dünyanın en gelişmiş piksel tabanlı resim düzenleyicisi Photoshop ile tanışmaktır. Fotoğrafçılarında kullandığı bu program eğitim alınarak kullanmak gerekir. Bunun için İsmek Photoshop kurslarına katılmalısınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir