Yönetici Asistanlığı

Şöyle bir geriye dönüp baktığınızda ülke ekonomisi ve üretim alanlarının ne kadar geliştiğini göreceksiniz. Eskiden derme çatma ve gece kondu benzeri üretim yerleri ile çalışılırken şimdi ise tam donanımlı fabrikalar ile üretim yapılmaktadır. Bir çoğu son derece teknolojik sistemlerle donatılmış olan bu işletmelerin bazılarında onlarca yönetici konumunda görevli bulunmaktadır. Genel müdürden başlayan görevlendirme  müdür, şef ve usta gibi alt kademelere kadar inmektedir. Başarılı yöneticiler her zaman bir yada birden fazla yardımcıya ihtiyaç duymaktadır. Bu göreve ise yönetici asistanı diyebiliriz. Yöneticilerin sağ kolu haline gelen asistanlar adeta bir bütünlük oluşturmaktadır. Peki yönetici asistanı nasıl olunur, hangi eğitimi almaları gerekir? çokta zor olmayan bu meslek için sizlere ücretsiz yönetici asistanlığı kursu öneriyoruz. Özellikle lise ve üniversite mezunu arkadaşlar geleceğinize yön verecek fırsatı kaçırmayın.
Yönetici Asistanı Kursu
Ofis içerisinde çalışıldığı gibi gerektiğinde ofis dışı hatta şehir dışı toplantı ve organizasyonlara katılma ve organize etme becerisine sahip olacağınız yönetici asistanlığı eğitiminde aynı zamanda F klavye bilgisayar kullanımı, etkili iletişim (diksiyon), telefon ve sosyal hayatta iletişim konuları görülecektir. Yöneticiniz için gelen konukların kabulü, randevuların düzenlenmesi, iş mektubu ve belge akışının düzenlenmesi ile gerçekleşecek olan seyahat ve toplantıların yer, zaman ve mekanlarının tertiplenmesinin takibi konuları ele alınmaktadır.

İsmek Yönetici Asistanlığı Kursu

Sadece sanat ve meslek eğitimleri ile sınırlı kalmayan İsmek aynı zamanda iş ve yöneticilik hayali kuranlar içinde bir birinden özel eğitimleri ücretsiz sunmaktadır. Geçtiğimiz günlerde aktardığımız hızlı klavye kursları ile birlikte büro yönetimi ve sekreterlik ana alanında yer almaktadır. İsmek yönetici asistanı kursu 344 saat sürecek bir eğitim olup derinlemesine eğitim verilmektedir.

Yönetici Asistanlığı Kursu

Eğitimini başarıyla tamamlayıp sertifika alan yönetici asistanları özel ve kamu kurumlarınde yönetici asistanı olarak göreve başlayabilirler. Eğitimler 16 yaş ve üzeri herkese açıktır. İsmek sadece İstanbul’a özel bir eğitim kurumu olup, bunun dışında Komek, Busmek, Asmek, Kaymek ve ülkemizin her il ve ilçesinde bulunan Halk Eğitim Merkezi aracılığı ile bu eğitimi alabilirsiniz. Kafanıza takılan soruları aşağıdan iletebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir