Avcılar İlçe geneli oldukça sakin olmasına karşın Parseller yada yeni adıyla Mustafa Kemal Paşa Mahallesi kendi halinde daha bir sakindir. Daha öncelerde adı Karşı Parseller olan semtin bu ismi almasında yapılaşmaya uygun arsaları olduğu bilinmektedir. Çevresine bakıldığında kültür, sanat ve geniş çaplı sanayi alanlarından oluştuğunu görürsünüz. Sürekli ihtiyaç haline gelen vasıflı eleman ihtiyacını kapatmak için Avcılar’da bulunan 3 İsmek kurs merkezinden biri burada yer almaktadır. Parseller İsmek Üniversite Mahallesinde yer almakta olup, daha açık bir tarif etmek gerekirse İGDAŞ’ın karşı sokağıdır. Avcılar İsmek’ten sonra 36 branş ile en fazla eğitimi içermektedir.

Parseller Kurs

Parseller İsmek
Üniversite Mahallesi Selvi Sokak No:63 Avcılar
0212 694 70 66

ismek Avcılar Branş listesi
Parseller Ücretsiz Kurs

Avcılar’da Ücretsiz Yabancı Dil Eğitimi İçin En İyi Seçenek
Gülseren Sivri Tat ve Sinem Yıldırım yönetiminde hizmet veren Parseller İsmek Kurs Merkezinde özellikle iş hayatına atılanların en çok ihtiyaç duyduğu eğitimlerden biri yabancı olup, Parseller İsmek’te İngilizce ve Arapça eğitimleri verilmektedir. A1 başlangıç A2 temel düzeyde eğitimlerin yer aldığı şubemiz ilçenin her yerine oldukça yakın mesafede olup, mutlaka değerlendirmelisiniz.

Emlak Danışmanlığı Kursu
Son yıllarda devrim niteliğinde bir uygulama olan kentsel dönüşüm aynı zamanda emlak sektörünün daha yaygın hale gelmesini sağlamıştır. Bu işi daha profesyonel şekilde yapmak isteyenler için İsmek Emlak Danışmanlığı kursu olup, Avcılar’da yalnızca Parseller İsmek’te yer almaktadır.

Müzik Eğitimlerinde En Fazla Seçenek
Parseller İsmek Kurs Merkezinde müzik tutkunlarını bir araya getiren uygulamalardan biride 4 farklı branşta müzik eğitimleridir. 3’ü enstrüman (Bağlama, Gitar, Ney) diğeri ise unutulmaya yüz tutmuş saant faaliyetlerinden biri olan Türk Halk Müziği Korosu eğitimleri bulunmaktadır.

Tekstil Eğitimleri İle İş Hayatına Atılın
Esenyurt ve Avcılar, Beylikdüzü bölgesi tekstil (konfeksiyon) için en gelişmiş yerlerden biri olup, bu alanda eğitim alarak iş bulma olanaklarını iki kat artırmış olursunuz. Parseller İsmek’te tekstil kursları olarak Pantolon, Etek ve Kadın Elbiseleri Dikimi ile Kalıp Hazırlama eğitimleri verilmektedir.

Guaj ve Yağlı Boya Resim Eğitimleri
Sadece mesleki eğitimlerle sınırlı kalmayan İsmek Parseller şubesi aynı zamanda hobi ve sanat alanında da 16 yaş üzeri herkesin ihtiyacına cevap verecek düzeyde olup, Yağlı Boya Resim, Guaj Boya Resim, ve Takı Tasarım eğitimleri seçebileceğiniz diğer branşlar arasında yer almaktadır.

Avcılar Halk Eğitim Merkezi
İlçemizde tek alternatif ismek olmayıp, 1992 yılından beri kesintisiz eğitim imkanı sağlayan Avcılar Halk Eğitim Merkezi bulunmaktadır. Şimdilerde lise mezunlarına yönelik üniversiteye hazırlık kursları verilmektedir. Detaylara aşağıda yer alan bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz. http://www.ismekkurs.com/avcilar-halk-egitim-merkezi

Parseller için 2 yorum yapılmış


admin - WEBMASTERYOLCU

Leyla: kursiyer.ismek.org adresine girdiğinde kolayca kayıt olabilirsin.

leyla

Nasıl basvuruda buluna bılıırm? Ingılızce ve temel muhasebe kursuna yazılmak ıstıormİsmek Kursları