Adobe After Effects Kursu

Şu son 20 yıllık tarih diliminde öylesine önemli gelişmeler oldu ki 15-20 yıl öncesine dönüp video dediğinizde akla kocaman kasedi olan televizyona bağlanarak izlenen cihazlar gelmektedir. Şimdi ise video izlemek istediğinizde gerek bilgisayar gerekse akıllı telefonların internet bağlantısını kullanarak Youtube.com’a girerek milyonlarca video’ya erişilebilmektedir. Kimisi amatör kimilerinin son derece profesyonel şekilde hazırlanmış olduğu videoların yapımını mutlaka merak ediyorsunuzdur. Çekim işlemleri dışında genellikle montaj, efekt, alt yazı, 3D, 3B gibi özellikle dünyaca ünlü yazılım firması Adone’nin geliştirdiği Adobe After Effects ile yapabilirsiniz. Tabiki yapabilmek için ciddi bir eğitime ihtiyaç olup, ihtiyaç duyacağınız bu eğitimi size İsmek ücretsiz vermektedir.

Adobe After Efects

İsmek Görsel İletişim Tasarımı Kursu
Branşın adı başlıkta yazıldığı gibi olmasına karşın eğitimin içeriği Adobe After Effects proğramının profesyonel şekilde kullanımını içermektedir. Video görüntüleri üzerine yeni efektler uygulama, alt yazı ekleme, farklı görüntüleri montaj yapma ve düzeltme, kalitesini artırma ve motion graphics oluşturma aşamalarını öğreneceksiniz. Televizyon ve prodüksiyon firmaları tarafındanda kullanılan bu proğram aslında hayatınızda farklı bir kapının açılmasına neden olacaktır.

Animasyon Oluşturabilirsiniz
Çocukların izlemeye doyamadığı çizgi filmler aslında bir nevi animasyondur. Sizde böylesi bir karakter oluşturarak kendi yapımınızı ortaya koyabilirsiniz. iyide bu yaptığımı hangi kanal yayınlar ki?

Youtube Video Yükle Para Kazan
Video, Müzik ve Film izleme imkanı sağlayan youtube.com aslında bir çok insan içinde ciddi bir kazanç kapısıdır. Youtube ve Google Adsense ile işbirliği yaparak yüklediğiniz özgün videolarda reklam yayınlıyor ve sizinde kazanç sağlamanızı sağlıyor. İzleme sayınıza bağlı olarak artan kazanç ile aylık binlerce TL kazanabilirsiniz. Tabiki burada dikkat edilmesi gereken video size ait olmasıdır.

16-45 Yaş Arası Sınırlı Kontenjan
Aslında ücretsiz bir kursta olması hayal bile edilmeyen bir eğiti ama dediğim gibi ülkemiz gelişiyor, imkanlar artıyor. Görsel İletişim Tasarımı Kursu şuan İsmek mesleki uzmanlık merkezlerinde verilmekte olup, sadece 16-45 yaş arası bireyler sınırlı kontenjana dahil olabilmeleri halinde yararlanabilirler.

Son bir not After Effect Kursundan istifade etmek isteyenlerde temel düzeyde bilgisayar kullanım ve yine Adobe’nin en çok kullanılan yazılımlarından birisi olan Photoshop bilginiz olması gerekir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir