Akmek Kurs Merkezleri

Antalya ilimizin gözde eğitim merkezleri arasında gösterilen Akmek il genelinde en başarılı ücretsiz eğitim kurumları arasında Akmek’ten sonra 2. sırada yer almaktadır. Kepez belediyesi tarafından sunulan imkanlar dahilinde 5 farklı akmek kurs merkezi ile hizmet verilmektedir. İl merkezine hafif raylı sistemle ulaşımın sağlandığı kepez ilçesinde yaşayanlar aynı zamanda Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından sunulan asmek kurs merkezlerindende yararlanabileceğinizi unutmayın.

Akmek Kurs Merkezleri
Akmek Sakarya Kurs Merkezi
Yeni Mahalle Sakarya Bulvarı Sakarya Parkı içi KEPEZ
0242 326 40 80

Varsak
Eski Varsak Belediye Binası
0242 417 20 04

Dokuma
Mithatpaşa Caddesi Yavuz Selim Camisi Karşısı
0242 334 09 51

Akmek Kursları Ücretsiz ve Sertifikalıdır
Sizleri ücretsiz meslek sahibi yapan Akmek aynı zamanda iş bulmanızı istihdam edilmenizede katkı sağlıyor. Aldığınız eğitimi taçlandıran MEB sertifikası ile Türkiyenin neresinde olursanız olun kamu yada özel kurumlarda geçer li olan Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika ile kolayca iş bulabilirsiniz. 50’den fazla branşta eğitim imkanı sunan Antalya Akmek herhangi bir ücret talep etmez. 15 Yaş ve üzeri kadın erkek herkes bu imkanlardan özgürce yararlanabilir. Daha fazla bilgi ve kayıt iiçin sizde hemen bir Akmek kurs merkezine gelmeniz yeterlidir.

Kepez
Dilerseniz birazda ilçemizi tanıyalım. Antalya ilimizin kuzeyinde kalan kepez 400 bin ve üzeri nüfusu ile bir çok ilimizden kalabalık bir nüfusa sahip olduğu söykenebilir. Antalya otobüs terminali kepez ilçemizde bulunmakta olup aynı zamanda bir hayvanat bahçesi yanısıra piknik ve mesire alanları ile Antalyanın en yaşanılası yerleri arasında yer alır.