Bağlar İsmek

İstanbul’un nüfus bakımından en büyük ilçesi Bağcılar şehre katkı sağlamaya devam ediyor. 22 Mahalleden oluşan bu ilçede yaşayan insanlar özellikle kültür ve sanat eğitimlerine olan ilgisi nedeniyle İstanbul’da bir ilk olarak İsmek ilk defa bu ilçede 11 farklı kurs merkezine yer vermiştir. Bağcılar İsmek kurslarından biride Bağlar şubesi olup, ilçede en gelişmiş ikinci merkez olduğu söylenebilir. Şimdi dilerseniz şubemizin adres, iletişim ve eğitimi verilen branş detaylarına birlikte göz atalım.

Atatürk Caddesi Çeşme Sokak No:28
0212 657 69 65

İleri Seviye Arapça Eğitimi
Nuray Şahin ve Melek Nazlı yönetiminde hizmet veren Bağcılar Bağlar İsmek kurs merkezinde en dikkat çekici eğitimlerden biri başlangıç, temel ve ileri seviye olmak üzere 3 farklı branşı ile Arapça kursu olmaktadır. Son yıllarda hızla artan Arap turist sayısını fırsata çevirmek isterseniz ilk yapmanız gereken Arapça bilmektir. Bunun için İsmek Arapça kursları 16 yaş üzeri herkese geniş kapsamlı eğitim imkanı sağlamaktadır. Şubemizde yabancı dil eğitimleri Arapça ile sınırlı olmayıp, aynı zamanda başlangıç ve temel düzeyde İngilizce eğitimleri verilmektedir. Seçiminizi yaparak hemen başvurunuzu yapmalısınız.

Web Tasarım Kursu
Teknolojik bir mesleğim olsun diyenler için bilgisayar kullanımını bilmeleri yeterlidir. Sizlere ilk önerim Web Tasarım branşı olacaktır. Mezuniyet durumunuz fark etmeden 192 saat sürecek kurslarda sizde İnternet teknolojilerine ilk adımı atabilirsiniz. HTML ve CSS eğitimleri ile başladığınızda sınırsız bir dünyaya girdiğinizi anlayacaksınız. Bu alanda sizi cezbedecek olan WordPress, joomla gibi uygulamalarla tanışacak bir tıkla kurulum yaparak hemen dinamik bir siteye adım atabileceksiniz. Web tasarım sizi korkutmasın teknoloji onu o kadar kolay hale getirdi ki bir çok işlemi bir tıkla yapacaksınız.

Bilgisayar Destekli Reklam Tasarım
Bir diğer önerim ise grafik, resim yönü kuvvetli olan arkadaşlarımız için yarı grafikerlik anlamına gelen Bilgisayar Destekli Reklam Tasarım kursu olacaktır. Dünyaca ünlü resim düzenleme programları ise sizde bir birinden ilgi çekici reklam görselleri, banner, broşür, kartvizit gibi materyallerin kolayca hazırlanmasını öğreneceksiniz. Bu alanda da kendinizi oldukça geliştirme fırsatı bulunmakta ve başarılı bir grafiker olma imkanı bulunmaktadır.

Temel Muhasebe
Hızla gelişen Türkiye ekonomisi bazı meslkelerin iş imkanını sürekli artırmaktadır. Onlardan biride muhasebe olup, özellikle küçük ve orta ölçekli işletmeler kendi muhasebecisini alma imkanı olmayıp, serbest muhasebe firmalarından yararlanmaktadır. Bir çoğuda temel düzeyde muhasebe bilgisi edinip, işin büyük bir bölümünü kendisi yapmaktadır. Sizinde böyle bir eğitimi ihtiyacınız varsa İsmek Temel Muhasebe kursu ile kendi işlerinizi halledecek, yada bir muhasebe bürosunda yardımcı personel olarak çalışacak düzeye geleceksiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir