Büro Yönetimi ve Sekreterlik

Son yıllarda hızla artan üretim ve sanayileşme ile birlikte hayatımıza yeni bir olgu ortaya çıktı. Bir fabrika düşünün bu tesiste üretim için ayrılan yer kadar bürolar ve yönetim bölümleri yer alıyor. İlk bakışta üretim merkezinden ayrılan ve kendini belli eden bu alanlarda onlarca personel istihdam edilmektedi. Çünkü ciddi anlamda gereksinim olan büro elemanı olmak için çok fazla detaya gerek yok alacağınız eğitimlerle sizde böylesine ihtişamlı ortamlarda bir görevli olabilirsiniz. Bunun için size İsmek Büro Yönetimi ve Sekreterlik Kursları öneriyoruz. İki farklı eğitim imkanı sunan bu alan Yönetici Asistanı ve Hızlı Klavye Kullanımı ile kendinizi geliştireceksiniz.

Yönetici Asistanı
Adındanda anlaşılacağı üzere yönetici yardımcılığı eğitimi sonrası bireyler özel ve kamu kurumlarında yer alan yönetici yada işverenlerin sağ kolu niteliğinde görev yapmaktadır. Yönetici asistanı özellikle büro içinde aktif olup, ofis araç gereçleri kullanımı, telefonda başarılı iletişim gibi önemli konulardan kendini geliştirme fırsatı sunulan ismek yönetici asistanlığı kursu 344 saat sürmekte ve onlarca ismek kurs merkezinde eğitimler mevcuttur.

Hızlı Klavye Kullanımı
Eğitim’in kısaca açıklamasını yapmak gerekirse tek kelime ile on parmak klavye kullanımıdır. Eskiden meşhur yazma aracı olan daktilo gelşen teknolojiye yenilip, tarih olunca yeni gözdemiz bilgisayar haline gelmiştir. Bazı meslekler vardır ki kısıtlı zamanda çok iş yapmaayı gerektirir. Bunun için başarılı bir bilgisayar kullanıcısı ve on parmak klavye kullanma becerisi gerektirir. İsmek hızlı klavya kullanım kursu 160 saat süren eğitimlerden oluşmakta olup, eğitim içeriğinde ise F klavye kullanılmaktadır. Bu kursumuzdan yararlanmak için bilgisayar bilgimiz olması gerektiğini lütfen unutmayınız.

Büro Yönetimi ve Sekreterlik Kursu

Türkiyenin Her Yerinde
Biz sadece İsmekten bahsederek kursların sadece istanbulda Olduğunu sanmayın. Örnek vermek gerekirse Busmek ile Bursada, İzmeb İle İzmirde, Ko-mek ile Kocaeli ve dahası Halk Eğitim Merkezleri ile Türkiyenin her ilçesinde bu eğitimleri ücretsiz alabilir ve eğitim sonunda sahip olacağınız MEB onaylı sertifika ise kamu ve özel kurumlarda tüm kapılar size ardına kadar açılacaktır. Bu nedenle bu fırsatı mutlaka değerlendirmelisiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir