Çanta ve Ayakkabı Çizimi (Stilist)

Çok değil 20 yıl geriye dönüp baktığınızda özellikle küçük yerleşim yerlerinde yaşayan insanların bunların içerisine bende dahilim kara lastik dediğimiz ayakkabıları giyerdik. Okula giden çocukların imkanı olmayanlarda ise bezden yapılmış çantalar olurdu. Halende öyle mi? yok değerli arkadaşlar en azından köyümde yaşayan insanlara ve çocuklara baktığımda eski yaşamdan eser kalmamış ki, kalmasında tüm insanlarımız aynı imkanlara kavuşsunlar. Bu konuyu neden dile getirdim? çünkü yıllık zaman dilimi içerisinde geçen süreci göz önüne sermek içindir. Bir zamanlar lastik ayakkabı ve çizme ile geçen hayattan ayakkabı ve çanta çizimi yapan stilist dönemine geldik. İsmek Çanta ve Ayakkabı Çizimi Kursu aslında bir nevi Stilist yetiştirmektedir.

İsmek Çanta ve Ayakkabı Çizimi Kursu
Evet değerli arkadaşlar yukardada belirttiğim gibi stilist tarzı bir eğitim olup, stilist sadece tekstilde olmayıp aynı zamanda ayakkabı ve çanta üreticileri içinde yeni modellere imza atmaktadır. 120 Saat sürecek olan Çanta ve Ayakkabı Çizimi Kursu ile sizde bu mesleğin erbabı olacaksınız. Eğitimlerde işlenecek konular arasında özelikle yeni ayakkabı ve çanta modelleri çıkarma yeteneği kazanacaksınız.

  • Objeler üzerinde açık ve koyu tasarımlar yapmak
  • Işıklandırma ve gölge yapısı uygulama
  • Ölçümlendirme ve renklendirme işlemleri
  • Yeni model araştırma aşamaları
  • Kadın ve erkekler için yeni modeller çıkarma
  • Çanta modelleri çizim ve tasarımının yapımı

Ayakkabı Modeli Çizim

İsmek Mesleki Uzmanlık Merkezlerinde
İleri seviye eğitim olması nedeniyle İsmek’in mesleki uzmanlık merkezlerinde eğitimi verilmesi uygun görülmüş olup, bu kapsamda 16-45 yaş arası bireylerin istifadesine sunulmuştur. Sizde bu eğitimden yararlanmak için İsmek Online kayıt sistemini kullanarak başvuru yapabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir