Der-mek Kayıtları 1 Eylül’de Başlıyor

Okulların açılmasına kısa bir süre kala bir yandanda sanat ve meslek edindirme kursları ile haberlerde gelmeye devam ediyor. Son olarak Derince Belediyesi meslek eğitimi kursları tarafından yazılı açıklamada DER-MEK 2014 – 2015 kayıtları 1 Eylül’de başlayacağı duyuruldu. İlçe halkına yönelik olarak sunulan DER-MEK bünyesinde 42 farklı eğitim imkanı sizi bekliyor.
DER-MEK Nedir?
Kocaeli ilimize bağlı ilçelerden birisi Derince Belediyesi ve ilçemizin güzide eğitim kurumu Derince Halk Eğitim Merkezi tarafından sunulan DER-MEK eğitim, bilgi, meslek ve aynı zamanda sertifika sahibi olmanızı sağlıyor. Tüm ilçe halkına açık olan bu eğitimlerden yararlanmak isteyenler için 6 farklı Der-mek kurs merkezi tahsis edilmiştir.

Der-mek kurslarından nasıl yararlanabilirim?
İlçe genelinde 6 farklı şubesi ile size en yakın noktada olmayı amaçlayan Derince Belediyesi kursları Mersincik Bilgi ve Sanat Evi, Derince Belediyesi Gençlik Merkezi, Sırrıpaşa, Çınarlı Mahalle Konağı, Kusachi Hobi Akademisi ile Yenikent Sosyal Tesislerinde bulunan kurs merkezlerine 1-20 Eylül tarihleri arasında gelerek kayıt olabilirsiniz. Der-mek kursları hakkında daha fazla bilgi için arayınız. 0262 223 10 11

Der-mek

Derince Ücretsiz Kurs
Kocaeli’nin en derin ilçesi Derince’de ücretsiz kurs imkanı Der-mek ile sınırlı olmayıp aynı zamanda Kocaeli Büüykşehir Belediyesi sanat ve meslek eğitimi kursları Ko-mek ilçemizde 3 farklı şubesi ile hizmet vermektedir. Ko-mek derince kursları ilçe merkez, yenikent ve çınarlı mahallelerinde bulunmaktadır. Online kayıt imkanı bulunan Ko-mek kursları yaklaşık 200 branşta ücretsiz eğitim imkanı sağlamaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir