Drama Kursu

Tam olarak bir tanımı olmayan Drama bir çok şekilde izah edilmektedir. En kabul edilir olanı ise yaşanmış bir olayı, sözcüğü, davranışı yada tümceyi tiyatro oyuncularının duygusal anlamda kurgulayarak oyun haline getirmesidir. O nedenle tiyatro merakı olan insanlara aynı zamanda drama eğitimi önerilmektedir. Bunun için sizlere ücretsiz eğitim imkanlarından bahsedeceğiz. İstanbul’da yaşayanlar için ismek Müzik ve Gösteri Sanatları alanında alabileceğiniz eğitimlerden biride Drama olup, 144 saat sürecek eğitim sürecinden oluşmaktadır.

Eğitici Drama

İsmek Drama Kursu
1996 Yılında sadece 3 branşta eğitim ile faaliyetlerine başlayan İsmek geçen süreçte 348 branşa ulaşmış olup, hayatını tiyatro ve sahnelere adayanlar için bir birinden özel eğitimlere yer vermektedir. Onlardan biride oyuncuların olmazsa olmaz eğitimi drama olup, eğitimlerde aynı zamanda kişilerin gelişimi için eğitimler verilmektedir. 144 Saat sürecek eğitim döneminde kişilerle iletişim süreci ve etkileme teknikleri ile beden dilini aktif şekilde kullanım ve kişisel gelişim eğitimleri ile Türkçeyi düzgün ve etkili kullanabilmeniz için diksiyon kursları verilmektedir. İstanbul’un farklı noktalarında yer alan şubelerden yararlanabilirsiniz.

Online Kayıt Fırsatını Kaçırmayın
Geçtiğimiz yıl bir ilke imza atan İsmek online kayıt kolaylığı ile nerede olursanız olun, internet bağlantısı olan her yerden bir tıkla başvuru imkanı sunmaktadır. İsmek drama kursu içinde kursiyer.ismek.org adresinden 2 dakikanızı ayırarak başvuru yapabilirsiniz. Kurs merkezi sayısı az olup, acele etmelisiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir