Halkla İlişkiler ve Organizasyon Kursları

Başarılı ticaret yapmanın en önemli noktalarından birisi halkla ilişkilerin oldukça kuvvetli olması ve organize kabiliyetinin yüksek olmasından geçmektedir. İnsan psikolojisini iyi analiz eden ve öfke kontrolünü her aşamada başarabilenler, her zamanda bu alanda başarılı oldukları görülmüştür. Organize olan ve bulunduğu ortamı gelimelere göre organize eden aynı zamanda yönetici vasıflarına sahipseniz her zaman en iyi kariyerlere sahip olmanız kaçınılmazdır. Şimdi sizlere bu yetenekleri kazandıracak olan ücretsiz eğitim olanaklarından bahsetmek istiyorum. İsmek Halkla İlişkiler ve Organizasyon Kursları 2 farklı branşta sizlere eğitim ve uygulama desteği sağlamaktadır. Verilen eğitimler arasında Çağrı Merkezi Elemanı ve Vitrin Düzenlemeleri şimdi dilerseniz bu eğitimlerin içeriği ve veriliş sürelerine aşağıda kısa ve özet şekilde göz atalım.

Çağrı Merkezi Elemanı
Özellikle son yıllarda hızla yükselen bir meslek çağrı elemanı, iletişim araçlarının gelişmesi ve ucuzlaması ile birlikte gelişmiş firmalar halkla ilişkiler konusunda telefonla iletişime önem vermektedir. Bunun için geniş kapsamlı çağrı merkezleri kuran firmalar bu bölümde özellikle eğitimli ve deneyimli elemanlara ihtiyaç duymaktadır. İsmek çağrı merkezi elemanı kursu 544 saat süren eğitim sonunda bireyler telefonda etkili iletişim ve en doğru yarıdm seçenekleri ile gelen telefon trafiğini yönetmeyi öğrenecekler. Eğitim verilen ismek kurs merkezi sayısı şuan kısıtlı olup gelen talepler ile mutlaka artacağını düşünüyoruz.

Vitrin Düzenleme
Ticaret ve rekabetin ciddi oranda arttığı günümüzde satıcılar bir biri ile adeta yarış içerisindeler, bu yarışı kazanmak için yapılan yeniliklerden biri ise yoldan yada mağaza önünden geçen insanları etkileyici ve çekici oluşumlar sergilemektir. Bunun en kolay yolu ise en önemli ürünlerin teşhir edildiği vitrinlerdir. Prefosyonelce hazırlanmış olan bir vitrin oradan geçen herkesin mutlaka dikkatini çekecektir. Özellikle böylesi sektörlerde çalışanlara önerdiğimi İsmek Vitrin Düzenleme Kursu 100 saat sürecek olup bol uygulama ile sizde işinizde başarılı olma fırsatı yakalayacaksınız. Çağrı merkezi elemanı branşında olduğu gibi maalesef bu kursumuz içinde şuan eğitim merkezi kısıtlı olup gelen talepler ile artır sağlanacaktır.

Halkla İlişkiler ve Organizasyon Kursları
Ücretsiz Halkla İlişkiler ve Organizasyon Eğitimleri
Yukarda sunulan eğitimler İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İsmek) tarafından ücretsiz olarak verilmektedir. 16 Yaş ve üzeri herkese açık olup kayıt için İsmek kurs merkezlerine kimlik fotokopisi ile bizzat gitmek gereklidir.