Erdem Bayazıt Kültür Merkezi

Erdem Bayazıt Kültür Merkezi İsmek
İstanbul’un bir çok yerinde geçmişte tarihe mal olmuş insanların adları yaşatılmaktadır. Onlardan biride Güngören’de Erdem Bayazıt kültür Merkezinde adı yaşatılan Ali Erdem BAYAZIT olup, 1939 yılında Kahramanmaraş ilimizde hayata merhaba dedikten sonra zorlu bir eğitim sürecinden sonra hayatını şair ve yazarlığa adamıştır. İlk şiir kitabı Sebep Ey isimli eseri 1972 yılında çıkmıştır. Erdem Beyazıt adı bir çok ilimizde yaşatılmakta olup, aynı zamanda İsmek kursları ile yaşatılmaktadır. Güngören’de hizmet veren 5 kurs merkezinden biride Erdem Bayazıt Kültür Merkezi olup, 28 branşta eğitim imkanı sağlamaktadır.

Güngören Erdem Bayazıt

Genç Osman Mahallesi Çinçin Dere Mahallesi No:78 Kat:2 Güngören
0212 562 52 87

Erdem Bayazıt İsmek Branş Listesi
Güngören Erdem Bayazıt

Bahçe Bakımı ve Arış Yetiştiriciliği Kursu
Türkiye Cumhuriyeti insanlarının olmazsa olmazı doğal güzellikler ve doğal beslenme alışkanları geri dönüyor. İstanbul’da yaşayanlar için İsmek Bahçe Bakımı ve Arı Yetiştiriciliği kursu ile doğal ve şifa kaynağı bal tüketmenin yolunu bu eğitimlerde öğreneceksiniz.

Bilgisayar Kullanımı, Hızlı Klavye Eğitimi
Güngören İsmek kurslarında yer alan eğitimler bilişim teknolojileri alanında yetersiz olup, sadece Erdem Bayazıt Kültür Merkezi şubesinde Bilgisayar Kullanımı ve Hızlı Klavye kullanımı branşından eğitimler verilmektedir.

Diksiyon ve Yönetici Asistanı Kursları
Son yıllarda lise yada üniversite mezunu olmak yetmeyip, aynı zamanda etkili iletişim ve yöneticilik kabiliyeti aranmaktadır. Bunun için İsmek kurslarında ücretsiz eğitim imkanları sunulmakta olup, tüm çalışanlara önerimiz olan Diksiyon ile etkili iletişim ve ikna kabiliyetiniz yükselecektir. Aynı şekilde yönetici asistanı eğitimi ile geleceğin yönetici adayları bilgi ve deneyimlerini bu kurslarda bol uygulamalar ile kazanmaktadır.

Lezzet Eğitimlerini Kaçırmayın
Her gün binlerce insanın ziyaret ettiği modern bir ortamda eğitim almak isteyenlerin seçimi Erdem Bayazıt Kültür Merkezi olmaktadır. Özellikle kadınların en çok tercihi olan lezzet eğitimleri burada ev yemekleri ve pastacı çırağı şeklinde eğitimler verilmektedir. Sizde en leziz ve yöresel ev yemeklerini hazırlamak, bir birinden göz alıcı pastaları hazırlamak için ücretsiz kurslardan yararlanabilirsiniz.

İngilizce ve Rusça Kursları
Özellikle gençlerin en çok ihtiyaç duyduğu yabancı dil eğitimleri ilçemide oldukça geniş kapsamlı olup, Erdem Bayazıt kültür Merkezi İngilizce ve Rusça eğitimleri verirken Merter İsmek kurs merkezinde ise ayrıca Almanca ve Arapça eğitimleri de bulunmaktadır. Tüm arkadaşlara başarılar diliyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir