Gürsel İsmek

İstanbul’un fethi sırasında ve öncesinde çok önemli bir konuma sahip olan Kağıthane günümüzde 1950 sonrası değerli hale gelmiştir. Yarım milyondan fazla insanın yaşadığı bu çok özel ilçede 19 mahalle bulunmakta olup, onlardan biride Gürsel Mahallesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Gelişim çalışmalarına eğitime ağırlık vererek devam eden ilçe yönetimi özellikle sanat ve meslek kurslarına önem vermektedir. Kağıthane İsmek kapsamında hizmet veren 8 şubeden biri Gürsel Mahallesi İsmek olup, 30 farklı branşta ücretsiz eğitim seçeneğiniz bulunmaktadır.

Kağıthane Gürsel Mahallesi Kurs
Eski Beşiktaş Caddesi, No:3/1 Kağıthane
0212 321 93 77

Adli Takip Elemanı
Kezban Sözer yönetiminde eğitim veren Kağıthane Gürsel Mahallesi İsmek kurslarında en dikkat çekici eğitim hukuk alanında olup, Adli Takip Elemanı kursları ile sizde adalete aşkla hizmet edebilirsiniz. Hukuk bürolarında çalışmak isteyen arkadaşlarımız 400 saat sürecek eğitim sonunda hukuk alanında inanılmaz bilgi düzeyine sahip olacaktır. Hukuk terminolojisi ve dosyalama sistemi ile adli belgelerin takibi konusunda deneyime sahip olarak hukuk bürolarının en çok ihtiyaç duyduğu vasıflı eleman haline geleceksiniz.

Diksiyon
30 farklı eğitim ile en az branşı içeren kurslardan biri olup, fakat dikkat çekici eğitimler bulunmaktadır. Onlardan biride Diksiyon olup, özellikle çalışan arkadaşlarımızın etkili bir Türkçeye sahip olarak ikna kabiliyeti yüksek, ses tonunu en iyi şekilde kullanmayı öğreniyorlar. Telafuz ettiğiniz her kelime karşınızdaki insanlar tarafından dikkatle dinlenmektedir.

Kur’an-ı Kerim
Bizleri iyiye, doğruya ve güzele yönelten yüce kitabımızı henüz öğrenme fırsatınız olmadıysa üzülmeyin. İşte size fırsat Kağıthane İsmek kursları hemen hemen tümünde bulacağınız Kur’an-ı Kerim Elifba branşında 64 saatte sıfırdan Kur’an okumayı öğrenecek dileyen ise Kur’an-ı Kerim Tecvidli Okuma branşına katılarak yine 64 saat sürecek eğitim ile daha güzel, anlamlı ve hatasız okumayı öğreneceksiniz. Hayatımızın sonuna gelmeden mutlaka bilmemiz, öğrenmemiz ve imkanımız varsa öğretmemiz gereken en önemli kitaplardan biridir.

Yaşınız 50-60-70 olsun hiç fark etmez kursa geldiğinizde sizin gibi insanlar olduğunu göreceksiniz. Öğrendiğiniz her harf sizi mutlu edecek, heyecanlandıracak içinize huzur dolduracaktır. Nereden mi biliyorum? çünkü bende size önerdiğimiz bu kurslarda 33 yaşından sonra bu yüce kitabı öğrendiğim için biliyorum. Rabbimin kelamını herkesin öğrenmesini arzu ediyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir