Hukuk Eğitimleri

Hukuk Kursları
Hukuk KurslarıAdalet mülkün temelidir. Bu söz 1400 yıl önce Hz. Ömer tarafından söylenmiş olup, verilmek istenen mesaj bulunduğunuz ortamlarda hukuk ve adaletin ne kadar önem arz ettiğini vurgulamıştır. Hukuk ve adalet olmayan yerlerde hukuksuzluk olup, insanların adalate güveni sarsılacaktır. Sizlerde mutlaka buluduğunuz ortamlarda adaletin sağlanması ve hukuk’un varolması için elinden geleni yapmalısınız. Bu kapsamda mutlaka okuyarak birer hakim, savcı ve avukat olarak hizmet vermeyi ilke edinmeliyiz. Böyle imkanımız kalmadı ise bu insanlara yardımcılık fırsatından yararlanarak hukuk sisteminin işlemesine katkı sağlamalısınız. İsmek hukuk eğitimleri olarak açılan alanda şuan için tek branşla hizmet veriyor.

Adli Kalem İşleri Eğitimi
Ülkemizde oldukça iler seviye olan hukuk sistemi binlerce kişininde iş imkanı olmaya devam ediyor. Hızla yaygınlaşan avukatlık ve hukuk bürolarında yardımcı personel olarak çalışma fırsatı için sizleri ismek adli kalem işleri eğitiminden yararlanmaya bekliyoruz.

Geniş kapsamlı hukuk eğitimlerinin yer aldığı adli kalem işleri kursu sizleri 120 saatlik eğitim sonunda özel ve kamu kurumlarına ait avukatlık büroları ve hukuk müşavirliklerinde kolayca istihdam edilme imkanı sunacaktır. Eğitim sonunda alacağınız MEB onaylı sertifika ile size güzel bir kariyer sağlayacaktır.

Ücretsiz olan ismek hukuk kursları istanbul’da yaşayan 16 yaş ve üzeri bireyler için onlarca ismek kurs merkezlerinde yer almaktadır. Her yıl Temmuz’da başlayan ismek kayıtları ayrıca bazı eğitimlerin kısa olması nedeniyle eğitim sürecinde 2-3 defa yeni kayıtlar alınarak eğitimler başlamaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir