Grafik ve Fotoğraf Kursu

Bir tahta parçası düşünün kimisi için tahtadan ve kışın sobada yakmaktan başka bir işe yaramazken başka biri içinde hiç hayal bile edemeyeceğimiz sanat eserlerine dönüşüverir. Aynı örneği resim ve fotoğralar için düşünelim. Gelişen teknoloji ile evinde fotoğraf makinası ve yada fotoğraf çeken telefonu olmayan yoktur. Yine kimimiz resim çeker bir köşeye atarız kimimiz ise yine o resmi bilgi ve hayal gücümüzle şekilden şekile sokarız. İşte sizlere böylesine bilgi seviyesi kazandıracak bir eğtim İsmek Grafik ve Fotoğraf Kursu hemen hemen her alanı kapsıyor. Profesyonel fotoğraf çekiminden tutunda, photoshop, illüstrasyon, 3d max ve bilgisayar destekli reklam ve tasarım hazırlama gibi çok özel branşları içermektedir. Hepsi ücretsiz ve sertifikalı olan bu eğitimleri ve eğitim sürelerini tanıyalım.

Fotoğraf Çekimi
Gelişen teknoloji ile hayatımızda yer eden dijital fotoğraf makinaları her bilgi düzeyine hitap eden ürünler bulunmaktadır. Örnek 150 – 200 TL’lik bir fotoğraf makinası bulabilirken aynı zamanda artan özellikleri ile 10 – 15 bin TL’ye varan fotoğraf makinaları bulunuyor. Sizde profesyonelce çekim yapmak istiyorsanız size tavsiyem 96 saat sürecek olan ismek fotoğraf çekimi eğitimlerinden yararlanmalısınız.

Photoshop ve İllüstrasyon
Her ikiside dünyaca ünlü resim düzenleme proğramlarından olup özellikle photoshop herkesin ilgisini çekmektedir. Resimler üzerinde hayal ettiğiniz çalışma imkanını sunan Photoshop aynı zamanda webmasterler içinde önemli çalışma araçları arasındadır. Aynı şekilde İllüstratör daha çok matbaa gibi ortamların en çok kullanılan yazılımıdır. Her iki branş içinde ismek kurslarından ücretsiz ve sertifikalı olarak yararlanabilirsiniz.

3D MAX
Son yılların en gözde branşı ola 3D MAX (3 Boyutlu çizim ve canlandırma) bu branşta eğitim alanlar kolayca iş buluyor. Özel kurslarda 3-7 Bin TL ücret istenmakte olup İsmek 3D MAX kursları için herhangi bir ücret alınmadan 120 saat eğitimle gerekli temel bilgiler öğretilmektedir. Özellikle mobilya sektörünün en çok kullandığı bilgisayar yazılımları arasında gelmektedir.

Bilgisayar Destekli Reklam ve Tasarım
Son yıllarda üretici ve satıcıların reklama verdikleri önem ile ortaya çıkan bir meslek İsmek Bilgisayar Destekli Reklam ve Tasarım Kursu sizlere farklı reklam alanları hazırlama imkanı sunuyor. 128 Saat sürecek olan bu eğitim aynı zamanda vektörel resimlerle çalışma ve çizimleri öğretiyor.

Grafik ve Fotoğraf Kursu
Ücretsiz ve sertifikalı olan bu eğitimlerden 16 yaş ve üzeri herkes yararlanabilir. Size en yakın ismek kurs merkezine nüfus cüzdanı fotokopisi ile gelmeniz yeterli olacaktır. Genel kayıtlar Temmuz ayında başlamaktadır.