Java Proğramlama Kursu

Bundan 20 yıl öncesi hayatımıza giren bilgisayar teknolojisi bir çok yazılım ve proğramlama dili ile tanışmamızı sağladı. Onlardan bir hatta her bilgisayarda olması gereken bir yazılım dili olan Java özellikle oyun severler için zaruri gerekliliktir. Daha sonra Oracle firması tarafından satın alınan Java öylesine geliştiki şuan Web Proğramlama dili olarak kullanılmaya başlanmıştır. Örnek vermek gerekirse Mynet oyun sayfaları Java alt yapısı ile yapılmış olup, bilgisayarınızda Java olmadan açılmadığını görürsünüz. Peki böylesine ileri bir teknolojiyi öğrenmek istermisiniz? İsmek Java Proğramlama kursu ile bu ücretsiz olarak sunuluyor.

İsmek Java Proğramlama Kursu
Proğram, oyun yada JSP ile web sayfaları yapmak isterseniz sizleri 160 saat sürecek olan İsmek Java Proğramlama kursuna bekliyoruz. Eğitim içeriği Java diline giriş aşamasını gördükten sonra nesneye dayalı proğramlama (Collection Framework) öğretilmektedir. İnput-Output adımlarını bol uygulamalı olarak görecek olup, Veritabanı, Threa ve haberleşme kurallarına tamamen hakim olacaksınız.

Oyun, Proğram, Web Sitesi
Öylesine gelişmiş bir yazılım diliki istediğiniz uygulamayı yapma imkanı sunuyor. Dileyen dilediğiniz paket proğramı yapabildiği gibi arzu eden ise milyonları peşinden sürükleyen oyunları yapabiliyor. Yada statik web siteler tasarlamak isteyenlere ise Linux ve windows’a alternatif olarak sunulmaktadır.

Java Kursu

Java proğramlama kursu ileri seviye uzmanlık eğitimi olması nedeniyle şuan için sadece İsmek mesleki uzmanlık merkezlerinde (Bahçelievler Yenibosna) öğretilmektedir. Bu eğitimi almak isteyenlere başarılar dileriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir