Kadın Giysileri Dikimi

Günlük hayatta en çok önem verdiğimiz konulardan birisi ve en çok masraf kalemleri arasında maalesef giyim giderleri gelmektedir. Moda şeklinde hayatımıza enjekte edilen anlayış sürekli yenilenmekte ve yeni çıkan kıyafetleri dayanamayıp almaktayız. Özellikle büyükşehirlerde yaşayan ve çalışan kadınların giyim giderleri diğer hanımlara göre daha fazla olabilmektedir. Aslında bunun önüne geçmek mümkündür. Hem istediğiniz kıyafeti giyebilir, hemde %70 daha az masraf ederek bunu sağlayabilirsiniz. Bu nasıl olacak diyenler için hemen açıklayalım. Konuyu tam anlamak için sonuna kadar takip etmelisiniz.

Bayan Giyim Kursları

Kadın Giysileri Dikimi Kursu
Haftaiçi ve haftasonu eğitimleri ile ölçü almayı, kalıp çıkarma ve kesim yapmayı öğreneceksiniz. Bununlada kalmayıp eğitimlerde özellikle bayanların vazgeçilmezi kıyafetler üzerinde bol uygulamalı dikim eğitimleri alacaksınız. Şimdi dilerseniz bu alanda alabileceğiniz ücretsiz eğitimler ve detaylarını görelim.

Kadın Giysileri Kalıp Hazırlama
Bir anlamda modelist ve stilist karışımı bir eğitim olup, 240 saat sürecek eğitimlerde giysileri ölçümlendirme ve bu ölçülere göre kalıp çıkarmayı, kesim yapmayı öğreneceksiniz.

Kadın Dış Giysileri Dikimi
Oldukça detaylı bir eğitim olup, süresi ile 440 saat olarak belirlenmiştir. Özellike kadın dış giyim çeşitleri olan ceket, manto, kaban gibi vazgeçilmez giysilerin dikim teknkleri öğretilmektedir.

Kadın Üst Giysileri Dikimi
Bu eğitimi aldığınızda adeta bir modacı haline geleceksiniz. İsmek kadın giysileri dikimi alanında 4-5-6 seviyeleri bulunmakta olup en kısa eğitim 300 saat olup seviye arttıkça eğitim süresi ve bilgi düzeyide artmaktadır. Eğitimlerde tüm kadın üst giyim çeşitlerinin dikimi öğretilmektedir.

Kendi İşinizi Kurabilirsiniz
Yukarda bahsi geçen eğitimlerden bir yada bir kaçını aldığınızda yaşadığınız yerde bulunan tekstil firmaları ve modaevlerinde istihdam olabileceğiniz gibi aynı zamanda kendi işinizide kurabilirsiniz. Bu kapsamda Kosgeb desteklerinden yararlanarak hibe ve faizsiz kredi desteği kullanabilirsiniz.

5 Yorum

Yorum yap
  1. Bu kura hala devam ediyor mu

  2. Bu kurs hala var mı ? Yaz aylarında mı oluyor.

    1. Rumeysa: Tüm eğitim dönemlerinde bu eğitimi bulabilirsiniz.

  3. Bu kursa katılmak istiyorum, başvurularınız devam ediyor mu?

    1. Aliya: Evet başvurular Mayıs ayına kadar devam etmektedir. Başvuru yapmak için kursiyer.ismek.ist adresine tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir