Kayışdağı İsmek

İstanbul’da Alemdağ ve Aydos tepesinden sonra 438 m yüksekliği ile en yüksek dağı yada tepesi diyebileceğimiz Kayışdağı aynı zamanda Ataşehir ilçesi sınırlarında bir mahalle olup, yaklaşık 50 bin insana ev sahipliği yapmaktadır. Türkiye’nin en ünlü yüksek öğrenim kurumlarından biri olan Yeditepe Üniversitesi burada olup, eğitim denince aynı zamanda sanat ve meslek kursları ile öne çıkmaktadır. Ataşehir İsmek kursları Küçükbakkalköy şubesinden sonra en fazla branşı içermektedir. Bir alanda özenle hazırlanmış 48 branş ile 16 yaş üzeri herkesi bu fırsatlardan yararlanmaya bekliyoruz.

Kayışdağı İsmek
Nihat Sokak No:37 Ataşehir
0216 313 35 07

Ataşehir’de Ücretsiz Spor Eğitim Fırsatı
İsmek sadece sanat ve mesleki eğitimlerle sınırlı kalmayıp, aynı zamanda sağlıklı bir hayatın olmazsa olmazı spor eğitimleri ile sizlerin yanında olmaya devam ediyor. Ataşehir Spor Eğitim Merkezi olmayıp, bu açığı Kayışdağı şubesinde Aerobik ve Pilates eğitimleri ile telafi etmeyi amaçlamaktadır. 16 Yaş üzeri spor yapmaya engeli olamayan hanımları ücretsiz spor eğitimlerinden yararlanmaya davet ediyoruz.

Hukuk Alanında Kendinizi Geliştirin
Son yıllarda branş listesine eklenen eğitimlerden biri Adli Kalem İşleri olup, hukuk alanında görev ve sorumluluk almak isteyenler alacakları eğitim sonunda avukat ve hukuk bürolarında kendilerine iş buluyor. Ataşehir’de Adli Kalem İşleri Kursu sadece İsmek Kayışdağı şubesinde bulunmaktadır.

Aşçı, Pastacı Olmak İsteyenler Hazır mısınız?
Lezzetli yemekleri, bir birinden özel pastaları yapmak isteyenler Kayışdağı İsmek kurs merkezinde Aşçı Çırağı, Partacı Çırağı ve herkesin özlem duyduğu Ev Yemekleri alanında kendini geliştirmek isteyenlere fırsat sunulmaktadır. Türk mutfağının lezzetleri sizin hünerli ellerinizden şekil bulsun.

Müşteri Asistanı, Satış Görevlisi, Yönetici Asistanı Senin Seçimin Hangisi?
Son yıllarda en çok tercih edilen eğitimlerden biri satış görevlisi alım gücü artması ile birlikte perakende sektörü daha fazla kalifiye elemana ihtiyaç duyar hale gelmiştir. Hatta bu kapsamda İsmek’te perakende okulu açılmış olup, satış ve perakende sektörüne yönelik elemanlar yetiştirilmektedir.

İşveren Diksiyonu Düzgün Eleman İster (Hiç Sorun Değil)
Gazete ilanlarında en çok tekrarlanan kelime Diksiyonu Düzgün olmaktadır. Seo uzmanları bu duruma spam der bıkkınlık ifadesi anlamına gelir. Sorun değil, artık ücretsiz olarak İstanbul’un bir çok yerinde bulabileceğiniz İsmek Diksiyon Kursu 64 saat gibi kısa bir sürede sizi baştan aşağı değiştiriyor. Etkili iletişim ve hitabet sanatı kazanacağınız bu eğitim ile ikna kabiliyetiniz 2 katına çıkacaktır. Özellikle müşteriler ile iç içe görev yapılan işlerde mutlaka diksiyon eğitimi alınmalıdır.

Osmanlıca ve Kur’an-ı Kerim Öğren
Hayat sadece çalışmaktan ibaret değil, aynı zamanda ahiret yurdu içinde çalışmak gerekir. Bunun için mutlaka yüce dinimizin bizi güzelliklere yönlendiren kitabı Kur’an-ı Kerim öğrenmeliyiz. Bunun için geç kalmış sayılmazsın. 16 Yaşından 70 yaşına kadar herkese açık olan İsmek Kur’an-ı Kerim Kursları sıfırdan başlayanlar için Elifba branşı olup, daha güzel, hatasız ve makamına uygun okumak içinde Tecvidli okuma branşı bulunmaktadır. Hemde geçen yıl 32 saat olan eğitimler bu yıl 64 saate yükselmiş olup, huzuru bulacaksınız. Geçmişe özlem duyanlar içinde Osmanlıca Kursları 3 farklı branş ile mutlaka ilginizi çekecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir