4 Saatlik Lezzet Kursları

4 – 8 saat gibi kısa bir sürede lezzet uzmanı olmak istermisiniz? O halde sizleride kısa süreli pastacılık kurslarında muhteşem lezzetler arasında eğitimlerimize bekliyoruz. İsmek 2013 – 2014 eğitim döneminde uygulamaya koyduğu kısa süreli kurslar ile özellikle zaman sıkıntısı çekelerin ilgi odağı haline gelmiştir. ilk etapta 4 farklı lezzet branşı ile hayata geçen uygulamada bakalım nasıl lezzetler yer alıyor. İsmek yiyecek içecek ana branşına eklenen eğitimler arasında çikolata yapımı, kurabiye hamuru, şeker hamuru ve cup cake, muffin yapım tekniklerini kısa süreli eğitimlerimizde sizlerle paylaşacağız.

İsmek Hamur ve Pasta

Şeker Hamur Yapımı ve Süsleme Teknikleri
Son yıllarda gelişen pasta teknikleri arasında yer alan şeker hamuru hazırlama ve süsleme tekniklerinin sadece 8 saat gibi kısa bir sürede kursiyerlerimize öğretilen bu eğitim aynı zamanda pastacılık sektöründe çalışanlar içinde muhteşem bilgi birikimi ve deneyim olacağını düşünüyoruz.

Çikolata Yapımı ve Sunumu
Büyük küçük herkesin hayır diyemediği çikolata’nın geçmişi MÖ hatta mayalara kadar uzandığı bilinmektedir. 4 Saatü sürecek olan çikolata yapım ve sunum eğitimi ile çikolata eritme teknikleri, fındık dolgulu çikolata kalıpları hazırlama ve truff hayranları içinde muhteşem tekniklerini göreceksiniz.

Kurabiye Hamuru Yapım Teknikleri
Tatlısı ayrı tuzlusu ayrı güzel olan kurabiye için pastaneye gerek bırakmayacak olan 8 saatlik kurabiye hamuru ve yapım teknikleri kursu, sizlere lezzetli kurabiye yapım tekniklerini aktaracaktır. Eğitim esnasında aynı zamanda şeker hamuru detaylarıda konular arasında yer almaktadır.

Cup Cake, Muffin
Aslında bizim lezzet kkültürümüze sonradan katılan Cup Cake, Muffin insanlarda oluşturduğu özel damak tadı ile internet ortamında en çok aranan tarifler arasında yer almaktadır. 4 Saat sürecek Cup Cake, Muffin kursu ile sizde Cup Cake, Muffin yapımı ve krema ile süsleme tekniklerine dair detayları bulacaksınız.

İsmek Yiyecek İçecek Kursları
Yukarda belirtilenler sadece, kısa süreli eğitimler olup, ismek pastacılık kursları için ayrıca bilgilendirme sayfaları vardır. Çünkü ismek 250 branş arasında kadınlar içinde çok önemli yer tutan branşlara ve bol uygulamalı eğitimlere her zaman yer vermektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir