Kurtköy İsmek

Bir çok insanın hayalini kurduğu doğa ile iç içe yaşayabileceğiniz yerlerden biri Kurtköy olup, önceleri Kartal’a bağlı bir mahalle iken Pendik ilçe olması ile birlikte buraya bağlanmıştır. Kuzeyinde bulunan Aydos dağı eteklerinde kurulu olup, aynı zamanda İstanbul’un içme suyu ihtiyacını karşılayan Ömerli su havzasının büyük bir bölümü Kurtköy sınırları içinde yer almaktadır. Ulaşımı en kolay yerlerden biri olup, mahalleden 23 otobüs 8 dolmuş hattı geçmektedir. Eğitim alanında da oldukça gelişmiş imkanları bulacağınız Kurtköy’de ücretsiz sanat ve meslek eğitimleri için İsmek hizmet vermektedir. 16 Yaş üzeri herkes ücretsiz yararlanabilirsiniz.

Pendik Kurtköy

Eski Ankara Caddesi, Çinili Sokak, No:2
0216 378 27 75

İsmek Kurtköy Branş Listesi
İsmek Kurtköy

İleri Seviye İngilizce Kursları
Saadet Çelik Güleşçi yönetiminde hizmet veren Pendik Kurtköy İsmek kurs merkezinde ilk ele alacağımız branş yabancı dil alanında olup, şubemizde 3 farklı alanda yabancı dil kursları bulunmaktadır. Bunların en çok tercih edileni İngilizce olup, kendi içerisinde başlangıç, temel ve ileri seviye olmak üzere 3’e ayrılmaktadır. Aynı şekilde Almanca ve Arapça eğitimleri ücretsiz tercih edebileceğiniz branşlar arasında yer almaktadır.

Bilgisayar ve Muhasebe Eğitimleri
Son 10 yıla dönüp baktığınızda en çok tercih edilen eğitimler arasında Bilgisayar İşletmenlik ve Muhasebe eğitimleri olduğunu görürsünüz. Bilgisayar bilmeyenlerin sıfırdan eğitim aldığı bu branş aynı zamanda bilgili olanlar içinde temel ve bilgisayarlı muhasebe gibi geleceğin mesleklerinde kapı aralamaktadır.

Web Tasarım
Bilgisayar bilginiz varsa size önereceğimiz en güzel eğitimlerden biride Web Tasarım olacaktır. 192 Saat sürecek olan eğitimlerde sizlere CSS ve HTML eğitimi verilerek statik İnternet siteleri tasarlama ve yayınlama becerisi kazanacaksınız. Pendik’te ücretsiz web tasarım eğitimini kesinlikle değerlendirmelisiniz.

Cilt Bakımı Teknikleri
Milyonlarca insanın oluşturduğu önemli bir sektör olan cilt bakımı isterseniz sizin için bir fırsat, iş kaynağı olabilir. Bunun için İsmek Cilt Bakımı Teknikleri sizlere cilt analizi, bakım için gerekli kozmetikler ile uzmanlık seviyesinde eğitim vermektedir. İster kendi cildiniz, isterseniz müşterilerinize hizmet verin.

Temel Makyaj ve Makyaj Yapma Teknikleri
Kadınların olmazsa olmaz uygulamalarından biride makyaj olup, bilinçsiz yapılan makyaj zarar verebilmektedir. Bunun için sizlere profesyonel bir deneyim kazandıracak olan kurslara katılmanızı öneririz.

Yatak Odası Tekstili Eğitimleri
Türkiye geniş çaplı çalışma ve iş kurma imkanlarına sahip onlardan biride ev tekstili olmaktadır. Daha dar fakat etkili bir alanda iş kurmak isterseniz size yatak odası tekstili alanında eğitim almanızı öneririm. ismek bu alanda 3 farklı eğitim vermekte olup, yatak odası tekstili, yatak örtüleri ve nevresim takımı dikimi eğitimleri verilmektedir. Kadınlara özellikle önerdiğimiz bu branş Kosgeb ile desteklenerek kendi işinizi kurabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir