Manisa Büyükşehir Belediyesi Kursları

Daha önce bilgi vermiştik kısa adı Magem olan Atatürk Gençlik Merkezi ve Bahri Sarıtepe Gençlik Merkezinde gerçekleşen ücretsiz eğitimler için kayıtların başladığını duyurmak istiyorum. Magem 2014 – 2015 güz kayıtları 15 Eylül 10 Ekim tarihleri arasında belirtilen 2 şubede bizzat yapılması gerekmektedir. Maalesef yaş kısıtlamalı olup, Manisa Büyükşehir Belediyesi kurslarından 15-30 yaş arası bireyler yararlanabilmektedir.

Magem 2014 – 2015 Kayıtları Başladı
Yeterli özen gösterilmediğine inandığım bir eğitim sistemi özellikle 15-30 arası olan yaş sınırlaması katılımı oldukça düşük tutmaktadır. Kültür sanat eğitimleri yanısıra dershane türü eğitimlerde vermekte olup, aşağıda yer alan branş listesinden severek katılacağınız bir eğitim seçebilirsiniz.

Atatürk Gençlik Merkezi Branş Listesi
Bilgisayar kullanımı, Ön Muhasebe, İngilizce, Diksiyon Eğitimi, Keman, Gitar Piyano, Bağlama, Step Aerobik Pilates, Resim, Seramik, Çini Boyama, Tel Kırma, Kırkyama, Ahşap Boyama, Ebru Sanatı, Keçe Süsleme, Giyim, Makina Nakışı ve son yıllarda en çok aranan dil eğitimlerinden Korece branşı yer almaktadır.

Bahri Sarıtepe Gençlik Merkezi Branş Listesi
Netsis, Autocad, Grafik Animasyon, İngilizce, Diksiyon Eğitimleri, Hasta Kayıt kabul işlemleri, Tiyatro Eğitimi, Fotoğrafçılık, İlk Yardım, Arapça, Telkari, Kuyumculuk, Tezhip, Çini Boyama, Pratik Dikiş, Resim, Seramik Hamuru ile Turistik eşya yapımı, Kaat’ı Sanatı, Naht Sanatı gibi çok özel eğitimleri bulabilirsiniz.

Manisa ücretsiz kurs

15-30 Yaş Arasındakiler Katılabilir!
Tekrar vurgulamak gerekirse ciddi bir yaş sınırlaması olup, sizde 15-30 yaşları arasındaysanız bu eğitimlerden ücretsiz yararlanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir