Orhantepe İsmek

Orhantepe İsmek
Kartal ilçesinin her yeri ayrı bir güzel olmasına karşın Orhantepe semti sanki bir adım daha öne çıkmaktadır. Dragos tepesinin bir bölümü burada yer almaktadır. Doğal güzellikleri yanı sıra resmi kurum ve kuruluşlar yanı sıra Maltepe Üniversitesi bu mahallede bulunur. Aynı şekilde Kartal İsmek kapsamında eğitim veren şubelerden biride burada olup, Orhantepe İsmek kursları mahallenin ruhuna uygun olarak hukuk eğitimine önem vermektedir. Çünkü Anadolu adliyesi bu mahallede yer almaktadır. Şimdi dilerseniz önce bir kurs adres, iletişim bilgileri ve sonrasında branşları tanımaya başlayalım.

İsmek Orhantepe

Üsküdar Caddesi Bankalar Durağı No:133/2 Kartal
0216 383 71 95

İsmek Orhantepe Branş Listesi
Kartal Orhantepe

Adli Kalem İşleri
Ayşe Ekşi ve Güler Kınacı yönetiminde eğitim veren Kartal Orhantepe İsmek ilçemizin en gelişmiş 3. kurs merkezi olup, yaklaşık 40 farklı branşta eğitim vermektedir. İlk ele alacağımız branş hukuk üzerine olup, İstanbul’un en büyük adliyelerinden biri ilçemizde bulunmaktadır. Sizde hukukun işleyişine katkı sağlamak isterseniz İsmek’in adli kalem işleri eğitimlerinden ücretsiz yararlanabilirsiniz. Bu eğitimi sadece Orhantepe İsmek şubesinde bulabilirsiniz.

Bilgisayar Kullanımı ve Diğer Bileşenler
Teknoloji ile birlikte hayatımızda olmazsa olmazlardan birisi bilgisayar haline gelmiş olup, ilçemizde bilgisayar bilmeyen kalmasın diye bilgisayar kullanımı, işlemlerinizi daha hızlı yapabilmeniz için hızlı klavye kullanımı F ve ofis programlarını daha etkili ve verimli kullanabilmek için ofis programları branşında eğitimler verilmektedir.

Temel Muhasebe
Kendinizi ve işinizi geliştirmenin bir diğer yolu tasarruf yapmaktır. Bazı masrafları kısma yönünde önlemler almak gerekir. Bu kapsamda bazı muhasebe işlerini kendiniz yaparak her ay muhasebe ücreti vermekten kurtulursunuz. Bunun için Orhantepe İsmek şubesinde ücretsiz temel muhasebe eğitimleri bulacaksınız.

Web Tasarım
Kendiniz ve işinizi geliştirmenin bir diğer yolu ise internet ortamında aktif bir şekilde yer almaktadır. Bunun için mutlaka bir Web Tasarım ajansından binlerce TL ödeyerek hizmet almanız gerekir. Yada ücretsiz web tasarım kurslarına katılarak HTML ve CSS eğitimi alarak kendi İnternet sitelerinizi kendiniz yapmanız olacaktır.

Bilgisayar Destekli Reklam Tasarım
İmkanları bu kadar artırmışken birde reklam olayına el atalım. İnternet ve basılı reklam uygulaması her zaman işinize yarayacaktır. Bu konuda eğitimi ise Bilgisayar Destekli Reklam Tasarım branşında bulacaksınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir