Santral Operatörlüğü (Santralist)

Santral Operatörü Kursu
Hızla gelişen teknoloji ve artan iletişim ihtiyacı sonucu ortaya çıkan geleceğin mesleklerinden biriside Santral Operatörleri olarak gösterilmektedir. Gelişmiş firmalarda özellikle aranan elemanlardan birisi olup, sizde bu özel mesleğin sahibi olarak, özel ve kamu kurumlarında hizmet vermek isterseniz sizleri, ücretsiz olarak ismek santralist kurslarından yararlanmaya bekliyoruz. Eğitim içeriği ve faydalanabileceğiniz ismek şubeleri aşağıda yer almaktadır.

Santral Operatörü

İsmek Sanralist Kursu
120 Saat sürecek eğitimler sonunda bireyler santral operatörü olarak Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika sahibi olmakta ve çalıştığı şirketin tüm haberleşme ihtiyaçlarını uluslar arası standartlarla belirlenen uygulamalara uygun şekilde tesis edebilecek şekilde kurstan mezun olabilmektedir. Sizde bu imkanlardan ücretsiz yararlanmak için aşağıda yer alan ismek kurs merkezlerinden yararlanabilirsiniz. Eğitimler oldukça ciddi olup, sadece iletişim ve haberleşme ile sınırlı kalmayıp, kişisel bakım ve yabancı dil eğitimi özet olsada içermektedir.

Santral Operatörü Eğitimi Verilen İsmek Kursları
Aşağıda yer alan ismek şubelerine bizzat kayıt olunması gerekmektedir. Nüfus cüzdanı fotokopisi yeterlidir.

  • Küçükçekmece – Sefaköy
  • Ümraniye Engelliler Merkezi

Engelli Vatandaşlarımıza Özellikle Tavsiye
Yukarda eğitim verilen kursları incelediğinizde İsmek’in engelliler merkezi olduğunuda göreceksiniz. Özellikle bu mesleği engelli vatandaşlarımıza öneriyoruz. Kolayca çalışabilecekleri bir iş ve kendi ayakları üzerinde durabilme fırsatı için hemen İsmek Engelliler Merkezlerinden yararlanabilirler.

Ücretsiz Santral Operatörü Kursu
Bu sayfadaki eğitimler istanbul için geçerli olup, diğer illerde yer alan eğitimler içinde en kısa sürede sizleri bilgilendirmeye çalışacağız. Konu hakkında soru öneri ve görüşlerinizi lütfen aşağıdaki soru ve yorum formundan iletiniz.

4 Yorum

Yorum yap
  1. Adana da ikamet eden arkadaşlar adanada görme engelliler derneğine santral elemanı kursu verilecektir ilgilenenler lütfen 15 ocak gününe kadar başvurunun 15.01.2015

  2. Santralist sertifikası almak istiyorum,Batman da ikamet ediyorum,engelli(kanser hastası)’ yım bana yardımcı olur musunuz ?

    1. Alattin: öncelikle Allah acil şifalar versin. Size en yakın Halk Eğitim yada İşkur Müdürlüğüne müracaat etmelisiniz. İsmek sadece İstanbul’da hizmet vermektedir.

  3. Santralist kursuna katılmak istiyorum yardımcı olur musunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir