Sefaköy İsmek

Sefaköy İsmek
1800 Yılında Bulgaristan’dan göç eden vatandaşların Sefaköy olarak kurduğu bu yerleşim yeri şuan Küçükçekmece ilçesinin en gözde yerlerinden birisidir. İş ve yaşam alanlarının hızla geliştiği Sefaköy’de yaşayacaksanız uçak gürültüsüne alışkın olmalısınız. Çünkü Atatürk Havalimanı sadece 5 dakika uzaklıktadır. Mahallede kültür ve sanat faaliyetleri en üst düzeyde olup, öyle ki Küçükçekmece’de hizmet veren en gelişmiş kurs merkezini burada bulacaksınız. 80’den fazla eğitimin yer aldığı Sefaköy İsmek kursları ile 16 yaş üzeri herkesin severek iştirak edeceği kurslar bulunmaktadır. Şimdi dilerseniz öncelikle kursumuzun adres ve iletişim bilgileri sonrada branş listesini inceleyelim.

İsmek Sefaköy

Fevzi Çakmak Mahallesi, Ahmet Kocabıyık Sokak, No:18
0212 599 04 16

İleri Seviye Arapça Eğitimleri
Yabancı dil eğitimleri hiç şüphesiz en çok tercih edilen eğitimler arasındaki yerini korumaktadır. Bu şubemizde yabancı dil alanında İngilizce ve Arapça dikkat çekmektedir. İngilizce başlangıç ve temel seviye olmak üzere Arapça ise başlangıç, temel ve ileri seviye olmak üzere 3 farklı branş bulunuyor.

Çocuk Beslenmesi ve 3-6 Yaş Çocuk Etkinlikleri
Bir ülkenin nesiller boyu ayakta kalması ve egemen olabilmesi onun yeni yetişen nesilleri ile mümkündür. O nedenle sağlıklı ve eğitimli çocuklar yetiştirmeliyiz. Bu kapsamda ilk eğitim süreci ilkokul değil bebeklikte anne eğitimi ile başlamalıdır. Sağlıklı bir beslenme süreci ile başlayan bu eğitimler çocukların zekasını geliştiren etkinlikler ile devam etmektedir. Her anne ve anne adayına önerimiz İsmek’te yer alan çocuk beslenmesi ve 3-6 yaş çocuk etkinliklerine dair eğitimlere katılmalarıdır.

Aşçı, Pastacı, Pizzacı Mesleğini Seç?
Ülkemiz çalışan, üreten ve geliştirenlerin merkezi haline gelmiş olup, yüzlerce meslek bulunmaktadır. Onlardan en lezzetlisi ise Aşçılık, Pastacılık yada her ne kadar bizim kültürümüz olmasa da severek tüketilen Pizzacılık olmaktadır. Sizde böylesi mesleklerden birine adım atmak isterseniz Sefaköy İsmek kurs merkezinde aradığınız eğitimi ücretsiz olarak bulacaksınız.

Bilişim Teknolojileri Biraz Kısıtlı
Teknolojik anlamda meslek hayal edenleri ise bu yıl aradıklarını bulmaları biraz zor gibi görünüyor. Çünkü bilişim teknolojileri alanındaki üstünlüğünü Yeşilova Mesleki Uzmanlık Merkezine kaptırmış olup, şuan sadece Bilgisayar Kullanımı, Bilgisayarlı Muhasebe ve Bilgisayar Destekli Reklam Tasarım branşlarından birini tercih edebilirsiniz. Küçükçekmece Web Tasaarım kursları denince ilk akla gelen şubelerden biri olmasına karşın bu yıl maalesef aradığınız branşa ulaşılamamaktadır.

Kişisel Bakım Eğitimleri
Güzel ve bakımlı görünmek özellikle kadınların en önemli arzuları arasında yer almaktadır. Bunun için sizlere önerebileceğimiz eğitimler arasında Cilt Bakımı, Temel Makyaj ile Manikür ve Pedikür eğitimleri yer almaktadır. Böylece ihtiyacınız olan kişisel bakımı kendiniz yaparak güzellik salonlarına para vermekten kurtulursunuz. Yada bu eğitimleri meslek haline getirebilirsiniz.

Modelist Yardımcısı Olmak İsteyenler
Türkiye’nin önemli ekonomi kalemlerinden biri olan Tekstil sektörü İstanbul’da yaşayan milyonlarca insanında kazanç kaynağı haline gelmektedir. Ülkemiz bu konularda oldukça deneyimli olup, tüm ihtiyaçlarını kendisi yapmaktadır. Tekstil alanında çalışmak isteyenler için bir çok meslek bulunmakta olup, onlardan biride Modelist Yardımcılığı eğitimidir. Aynı şekilde kalıp çıkarma ve giysi dikimleri üzerine bir çok branş bulunmaktadır.

Santralist Yada Rezervasyon Elemanı
Diksiyonu düzgün bir yapıya sahipseniz size ilk önerimiz Santralist Yada Rezervasyon Elemanı gibi eğitimlerden yararlanarak hemen kendinize iş bulmanızdır. Bu eğitimi alanlar aynı zamanda çağrı merkezlerinde istihdam edilmektedir. Diksiyon nedir, ne işe yarar diyenler aşağıdaki branşı incelesin.

Diksiyon ve Yönetici Asistanlığı Eğitimi
Hızla gelişen Türkiye ekonomisi aynı zamanda rekabet ortamını getirmektedir. Rakiplerinizden önde olabilmek için ilk olarak etkileyici ve ikna edici bir iletişim kabiliyeti olması gerekir. Bunun için size önerimiz İsmek’in Diksiyon Eğitimlerine katılmak yönünde olacaktır. Aynı şekilde geleceğin yönetici adayları asistan olarak başlamakta ve kendilerini geliştirmektedir. Sizde geleceğin yöneticileri arasında yer almak isterseniz mutlaka yönetici asistanlığı eğitimlerine katılmalısınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir