Beylikdüzü İsmek

Beylikdüzü İsmek
İstanbul’un en hızlı gelişen ilçelerinden biri olan Beylikdüzü 2008 yılında Büyükçekmece’den ayırılıp, ilçe olması ile birlikte önemli bir ivme kazanmıştır. Yapılan araştırmalara göre ilçede yaşayanların %45 gibi büyük bir bölümü Üniversite mezunu olup, planlı yapılaşma sonucu en yaşanılası yerler arasındaki yerini çoktan almıştır. Asıl konumuz olan İsmek Beylikdüzü kurslarına gelecek olursak çok geniş kapsamlı imkanları görüyoruz.

BARIŞ MAHALLESİ
Yazının giriş kısmında da belirtildiği gibi ilçenin en geniş kapsamlı ikinci şubesi olup, nefes bir mekanda huzurlu eğitim sizi bekliyor. İçerisinde 15 dersliğin bulunduğu Beyaz City AVM 48 farklı branş ile bir çok eğitimi barındırıyor. Özellikle yabancı dil eğitimi düşünenler için 5 farklı dilde eğitim fırsatı bulacaksınız. İngilizce, Almanca, Arapça, Fransızca, İtalyanca gibi gelişmiş seçenekler bulunuyor. Aynı şekilde Bilişim Teknolojileri ve Kişisel gelişim alanında kendinizi geliştirmek isterseniz mutlaka incelemelisiniz. İlk olarak adres ve iletişim bilgilerine göz atalım.

Barış Mahallesi, Adakent Caddesi, Beyaz City AVM
0212 852 75 43

KAVAKLI MAHALLESİ
İbrahim Müteferrika Caddesi, No:37
0212 875 29 91

BEYKENT
Beylikdüzü ilçesinde yaşayanların en çok tercih ettiği semtlerden biri Adnan Kahveci Mahallesi içerisinde yer alan Beykent sitesi mahallenin kaderini belirlemiş olup, özellikle fuar ziyaretlerinden keyif alan biriyseniz Tüyap fuarı size sadece 5 dakika mesafededir. Konumuza dönecek olursak ilçenin en geniş kapsamlı İsmek kurs merkezi olduğunu tekrar belirtmek isterim. 8 Derslik ve 57 branşın yer aldığı kurslarda özellikle 2 alan yiyecek ve içecek hizmetleri ile güzellik ve saç bakım hizmetleri karşımıza çıkmaktadır. Aşağıda yer alan butona tıkladığınızda Beykent İsmek kurs merkezine dair geniş kapsamlı bilgileri görebilirsiniz.

Beylikdüzü Belediyesi Kurslarını İncelemeden Karar Vermeyin
İlçemizde ücretsiz eğitim veren kurum sadece İsmek olmayıp, aynı zamanda belediye imkanları ile çocuk ve yetişkinler için yılın 12 ayı eğitim imkanı sunulmaktadır. Özellikle okulların kapanması ile birlikte 7-14 yaş arası çocuklara yönelik yaz okulu uygulaması benzersiz olduğu söylenebilir. Aynı şekilde yetişkinlere yönelik kültür sanat ve müzik eğitimleri yer almaktadır.

Beylikdüzü Halk Eğitim Merkezi
İlçemizde tercih edebileceğiniz eğitim kurumlarından biride Beylikdüzü Halk Eğitim Merkezi olup, 2008 yılında faaliyetlerine başlayan kurum Cumhuriyet Mahallesi Ali Talip Özdemir caddesi üzerinde hizmet vermektedir. Kurumun İnternet sitesinde çok fazla bilgi yer almaması nedeniyle şimdilik bu kısmı boş geçiyoruz.

Beylikdüzü Nerede?
İlçemiz ile ilgili yapılan aramalara baktığımızda insanların en çok Beylikdüzü nerede şeklinde arama yaptığı görülmektedir. Avrupa yakasında yer alan ilçelerden biri olup, güneyi tamamen Marmara denizi ile çevrilidir. Kuzeyinde yine aynı şekilde 2008 yılında ilçe olan Esenyurt yer almakta olup, doğusunda ise Avcılar batısında daha önce bağlı olduğu Büyükçekmece yer almaktadır.

Nasıl Gidilir?
İlçenin içerisinden geçen D100 (E5) karayolu ile ulaşımı oldukça kolaydır. Aynı şekilde metrobüs hattının gelmesi ile birlikte toplu ulaşım sıkıntısı çözülmüş olup, bunun dışında Bakırköy ve Yenibosna’dan hareket eden otobüsler ile ulaşabilirsiniz. Aynı şekilde Silivri, Çatalca, Hadımköy otobüsleri ilçemizden geçmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir