Şirinevler İsmek

Şirinevler İsmek
Bir çok insanın ilçe gibi algıladığı bir semt Şirinevler aslında bir mahalleden ibaret olup, Bahçelievler ilçesine bağlıdır. Eski adı Nifos köyü olan Şirinevler’de 1923 yılına kadar rumların yaşadığı ve rum ajanların yetiştirildiği bir yer olarak tarihi kaynaklara geçmiştir. 1923 Yılında yapılan mübadele ile Selanik’ten gelen Türkler yerleştirilmiştir. Bölgenin iş ve yaşam merkezi haline gelen Şirinevler ulaşımı kolay, geniş kapsamlı eğitim imkanlarının bulunduğu bir yerdir. Aynı şekilde Bahçelievler İsmek kapsamında hizmet veren kurslardan biride burada olup, Şirinevler İsmek kurslarından 16 yaş üzeri herkes yararlanabilir.

İsmek Şirinevler
Şirinevler Mahallesi, Fetih 3.Sokak, No:2
0212 652 37 81

Bahçelievler’de Emlak Danışmanlığı Kursu
Orhan Duman ve Aysel Yavuz yönetiminde eğitim veren Bahçelievler Şirinevler İsmek kurs merkezini tanımaya ilk olarak son yılların en çok tercih edilen branşı emlak danışmanlığı ile başlayacağız. 1980 Yılına kadar her biri 1 yada en fazla 2 katlı evlerden ve hemen hemen tümü bahçeli evlerden oluşan bir yer olarak yaşı müsait olanlar bilir. İlerleyen süreçte iş ve yaşam merkezi haline gelmesi ile yapılanma artmış ve şuan çok büyük bir emlak pastası ortaya çıkmıştır. Alım satım, kiralama işlerinden binlerce TL kazanmak için sizde burada emlak danışmanı olabilirsiniz. Bunun için İsmek Şirinevler şubesinde bu işi profesyonel bir şekilde yapabilmeniz için ücretsiz eğitimler verilmektedir. İster bir şirkette çalışın, isterseniz kendi emlak danışmanlığı şirketinizi kurun.

Diksiyon
Emlak danışmanlığı deyince aklıma geldi işi insanlarla olan her insan mutlaka etkili, etkileyici ve ikna kabiliyeti yüksek olmalıdır. Bunun içinde Türkçeyi ve ses tonunu en iyi şekilde kullanmak gerekir. Özellikle emlak danışmanlığı gibi büyük paraların döndüğü sektörde müşterinizi ikna edebilmek için etkili bir konuşma ve hatta sunum tekniği gerekir. Ama sorun değil Şirinevler İsmek kurs merkezi bunu da düşünerek sizler için Diksiyon gibi önemli bir eğitimi yine ücretsiz olarak vermektedir.

Giyim ve Moda Eğitimleri
Bölge özellikle tekstil sektörü açısından önemli bir konuma sahip olup, Türkiye’nin önemli gelir kaynaklarından biridir. Sizde bu sektörde kendinize meslek edinmek isterseniz özellikle modelistlik en gözde meslekler arasındadır. Şubemizde modelist yardımcılığı gibi önemli bir branşın yanı sıra artistik çizim, kalıp hazırlama ve kadın giysileri dikimi alanında eğitimleri bulacaksınız.

Müzik Eğitimleri Kaçmaz
Sadece sanat ve mesleki eğitimler ile sınırlı kalmayan İsmek aynı zamanda müzik eğitimleri ile dikkat çekmektedir. Bu kapsamda İstanbul’un çeşitli yerlerinde müzik ihtisas merkezleri kurmuştur. Şubemizde müzik eğitimleri olarak 4 farklı branşta enstrüman eğitimi verilmektedir. Bağlama, Gitar, Ud ve Ney eğitimleri ile adeta müziğe doyacaksınız. Sevdiğiniz müzik tarzını eda edebilmeniz için branş çeşitliliği göze çarpmaktadır.

Şirinevler Ulaşımı En Kolay Yerlerdendir
İstanbul’un 235 noktasında kurs imkanı bulunmakta olup, dilediğiniz şubeden özgürce yararlanabilirsiniz. Şirinevler İsmek şubesini tercih edecekler için ulaşımı oldukça kolay olup, D 100 karayolu E 5 üzeridir. Aynı şekilde metrobüs ve metronun bulunduğu bir yer olması ile hemen hemen tüm ulaşım araçlarını kullanabilirsiniz.