Uğur Mumcu İsmek

Uğur Mumcu İsmek
İstanbul bildiğiniz gibi iki kıtadan (Avrupa ve Anadolu) yakasından oluşmaktadır. İkisi arasında en belirgin farklardan biride doğal güzellikleridir. Anadolu yakasına geçiş yaptığınız anda sizleri uzun sahiller ve ormanlar karşılamaktadır. Bir çok ilçede görme imkanı bulacağını bu güzellikleri Kartal’da yaşayanlar doyasıya yaşamaktadır.

Örnek vermek gerekirse Uğur Mumcu Mahallesi hemen yanı başında geniş Aydos ormanları 10 dakika uzağında Marmara Denizi ile çevrilidir. Şimdi dilerseniz asıl konumuz olan eğitim faaliyetlerine geçelim. Kartal İsmek kapsamında hizmet veren 5 kurstan ikisi burada bulunmaktadır. Uğur Mumcu İsmek kursları 16 yaş üzeri herkesin ücretsiz yararlanabileceği bir eğitim kurumudur.

Uğurmumcu Mahallesi, Şeyh Şamil Caddesi, No:17
0216 475 11 71

Cilt Bakımı Uzmanı Olma Fırsatı
Benzersiz eğitimlere bakıldığında karşımıza ilk olarak Cilt Bakımı çıkmaktadır. Kadınların çok fazla üzerinde durduğu bu durum ile daha güzel ve genç bir görünüme kavuşursunuz. 25 Yaş sonrası başlayan ince çizgi, kırışıklar ve yaşlanma belirtilerinden kurtulmak için mutlaka eğitime gerek duyulmaktadır. Kendi cilt bakımınız yanı sıra bunu meslek olarak yapabilirsiniz. Güzellik salonlarında istihdam edilme imkanı sizi bekliyor.

Aşçılık Eğitimleri
Yine kadınların ilgisini çekecek bir branş lezzet eğitimleri olup, burada aşçılığa ilk adımı atabilirsiniz. Aşçı çırağı, ev yemekleri yapımı yada pastacılık alanında yetenek ve meslek sahibi olmak isterseniz sizde Uğur Mumcu Anadolu Sitesi İsmek kurslarında yer alan eğitimlerden ücretsiz yararlanabilirsiniz.

Profesyonel Fotoğrafçı Olabilirsiniz
Güzellikleri resmetmek bir çok insanın vazgeçilmez tutkusu olup, bunu daha profesyonel bir şekilde yapmak isteyenler için kursumuzda fotoğraf çekimi ve dijital fotoğrafçılık alanında eğitimler verilmektedir. Bu şekilde daha etkili kareleri yakalama imkanı elde edersiniz.

Kartal Web Tasarım Kursu
Şubemize dair son aktaracağımız branş ise Web Tasarımı olup, İnternet teknolojisinin içinde yer almak isteyenler için ilk etapta statik siteler yapmanıza olanak sağlayan HTML ve CSS eğitimleri verilmektedir. Kendinizi geliştirmek istemeniz halinde ise ayrıca PHP ve ASP.NET eğitimleri yine ücretsiz sağlanmaktadır.