Yakacık İsmek

Yakacık İsmek
İstanbul’un balkonu diye tabir edilen bir semt Yakacık Kartal ilçesine bağlı olup, ilçenin en yüksek tepesi üzerine kuruludur. Meşhur Ayazması ve sıfır noktasında bulunan Aydos ormanları ile şehrin en yaşanılası yerlerdendir. Tarihi çok eskilere dayanan Yakacık Osmanlı içinde önemli bir nokta olmuş ve halen günümüze kadar ulaşmış olan bir çok tarihi eser ve köşkler bulunmaktadır. Rakımı yüksek olması nedeniyle kışlar biraz çetin ve bol karlı geçmektedir. Yaz ayları ise püfür püfür esen orman esintisine hayran kalacaksınız. Aydos ormanları ile iç içe olan Yakacak’ta ücretsiz sanat ve meslek kursları için İsmek Yakacık kursları bulunmaktadır. Sanat ve meslek kurslarına ek olarak ayrıca Yakacık spor eğitim merkezi kadın ve erkekler için spor eğitimi vermektedir.

İsmek Yakacık

YKYMYaşam (Kalitesi Yükseltme Merkezi Binası) Kartal Caddesi No:2 Yakacık Meydan
0216 452 83 57

İsmek Yakacık Branş Listesi
Kartal Yakacık

3 Branşta Yabancı Dil Eğitimi Yakacık İsmek’te
Mehmet Dökmetaş ve Selva Solmaz yönetiminde hizmet veren Kartal Yakacık İsmek kurs merkezi ilçenin en az branş içeren şubesi olmasına karşın en önemli branşları içermektedir. Onlardan biride özellikle iş hayatında tercih sebebi haline gelmiş olan yabancı dil bilgisidir. Sizde bu gereksinimi Yakacık İsmek kurslarında İngilizce, Almanca ve Arapça eğitimlerine katılarak öğrenebilirsiniz.

Bilgisayar ve Ofis Programları Kullanımı
Bir diğer gereksinim ise bilgisayar kullanımı ve yeterli düzeyde ofis programları kullanımıdır. Şubemizde yine aynı şekilde sıfırdan bilgisayar öğrenebilir, ofis programlarını profesyonel bir şekilde hakim olacak eğitimi alabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan bu eğitimlere katılmak için 16 yaş üzeri olmanız yeterlidir. Hemen şimdi online kayıt uygulaması ile başvurunuzu saniyeler içinde yapabilirsiniz.

Emlak Danışmanlığı
Taşı toprağı altın tabiri kullanılan İstanbul harbiden de öyledir. Son yıllarda hızla artan gayrimenkul sektörü yeni bir iş imkanı haline gelmiştir. Bir kaç aylık eğitim sonrası sizde profesyonel emlak danışmanı olabilirsiniz. Bu eğitimi ilçemizde Yakacık şubesinde bulabilirsiniz.

Diksiyon
Eskiden olsa insanlar bulduğu her işte çalışırdı. Şimdi ise seçici davranan bilinçli insanlar bulunmaktadır. Seçici olabilmek için tabii ki donanımlı, etkili ve ikna edici bir çalışma performansımız olması gerekir. Bu yeteneği kazanmak için diksiyon kursuna katılmanız yeterli olacaktır. Sizde aranan eleman haline gelmek için geç kalmayın.

Yakacık Spor Eğitim Merkezi
Tabii ki hayat sadece çalışmaktan ibaret değildir. Aynı şekilde sağlığımıza gereken özeni göstermeliyiz. Bu kapsamda sağlanan imkanları en iyi şekilde kullanmalıyız. Yakacık İsmek kursları dışında ayrıca spor eğitim merkezi olup, kadınlar için Aerobik, Pilates ve Fitness eğitimleri verilmektedir. Erkekler içinde vücut geliştirme imkanı sunan Fitness eğitimleri bulunmaktadır. Sağlık raporu alıp, hemen bu ücretsiz eğitimlerden yararlanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir