İsmek Beyoğlu

İstanbul eskiden istanbuldu diyenlerin semti haline gelen beyoğlu, fetihden beri var olan, yerleşim birimlerinden birisidir. Son yıllarda ise turizm alanında şehrin ilgi çeken noktalarındandır. Geniş çaplı eğitim imkanlarına, halk üniversitesi haline gelmiş olan ismekte büyük katkı sunuyor. Beyoğlu ismek kapsamında, 2 farklı kurs merkezi ile hizmet vermekte olup, bunlar piyalepaşa ve okmeydanı şubeleridir. Aşağıdaki listede detaylı bilgi  ve iletişim detayları yer almaktadır.

ismek beyoglu 300x300 Beyoğlu
Okmeydanı
Erok Spor kulübü Kaptan Paşa mahallesi yay sokak no:50
0212 297 22 23

Piyalepaşa
Kuzey sokak no:19 kat:1
0212 254 60 77

Beyoğlu Ücretsiz Kurs
Sizde bu otantik kentte, ücretsiz mesleki ve sanatsal, yada yabancı dil öğrenmek isterseniz, yukardaki şubelerimizden yararlanabilirsiniz. Her yıl eylül ayı içerisinde başlayan genel ismek kayıtlarını kaçırmayınız.

Okmeydanı ismek kurs merkezi daha çok el sanatları ve yabancı dil içermekte olup, Piyale paşa şubemiz ise, Sadece bilgisayar ile alakalı, 5’ten fazla branş mevcut olup, teknolojik ve geleceğin meslekleri sayabileceğimiz bir çok branş sizi bekliyor. konu hakkında soru, öneri ve görüşlerinizi aşağıdaki yorum formundan iletiniz.

   Paylaş
Yorum yapılmamış

ikan

İsmek Kursları