Adli Takip Elemanı

Hukuka saygılı bir toplum olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları en küçük sorununu bile kanunlar ile açıklığa kavuşturmaktadır. Bu kapsamda sürekli yeni adalet sarayı ve hukuk adamlarına ihtiyaç duyulmaktadır. Hukuk adamlarından kasıt elbette sadece Hakim, Savcı, Avukat olmayıp bu meslek erbaplarına destek elemanları bulunmaktadır. Onlardan biride adli takip elemanı olup, özellikle avukatların sağ kolu niteliğinde bir eleman diyebiliriz. Bu açığı kapatmak için İsmek tarafından bu yıl adli takip elemanı kursu açılmış olup, böylesi önemli bir alanda görev yapmak isteyenler kayıtlar dolmadan fırsatı değerlendirin.

İsmek Adli Takip Elemanı Kursu
400 saat sürecek olan eğitim sonrasında bir avukat sorumluluğu altında adli belgeler, süreç ve ödemelerin takibi yapar hale geleceksiniz. Büro içi işlemler ve başlatılan adli süreçlerin takibi ile yine tahsilat işlemlerinde ehil bir personel hale gelen bir anlamda yoğun bir çalışma sürecine girmiş olacaksınız.

Eğitim İçeriği Nedir?

  • F Klavye olarak bilgisayar kullanımı
  • Kelime işlemci proğramlarına hakimiyet
  • Telefonla iletişim kurallarına uyum
  • Türk Ticaret Kanunu hakkında bilgiler
  • Adli takip belgelerini tanı ve takip
  • Hukuka uygun olarak dosyala işlemi
  • Belge akışı ve takip işlemleri
  • Noterde yapılan işlemler

İsmek adli takip işleri eğitimi

Kimler katılabilir?
İsmek yaş sınırı kuralına uyan herkes bu eğitimden ücretiz olarak yararlanabilir. Yapılması gereken tek işlem İsmek Online kayıt imkanını kullanarak asil yada yedek listesinden kayıt olmanız gerekmektedir. Bu yıl ilk defa planlaması yapılan Adli Takip Elemanı Kursu özellikle eğitim süresini dikkate alarak katılınız. Belirli bir devamsızlık halinde sertifika alma hakkını kaybedeceğinizi unutmamalısınız.

Adli Kalem İşleri
İsmek Hukuk alanında eğitimi verilen kurslar sadece Adli Takip Elemanı olmayıp, alternatif bir eğitim olan Adli Kalem İşleri branşı tercih edebileceğiniz geleceğin mesleği ve ücretsiz eğitimlerdendir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir