Bilge Adam %100 Burslu ve İş Garantili Kurslar

Türkiye’nin en önemli eğitim kurumları arasında yer alan Bilge Adam 1997 yılından beri özellikle Bilişim Teknolojileri alanında ülkemizin ihtiyacı olan uzman kişileri yetiştiriyor. Diğer kurumlara göre biraz fiyatı yüksek olup, fakat aldığınız eğitim ve süresi hiç bir yerde bulamayacağınız düzeydedir. Bilge Adam ücretsiz kurs veriyor desem bir çoğunuza şaka gibi gelecektir. Ama bu işin arkasında Türkiye Cumhuriyeti desteği var desem yeterince ciddi ve inandırıcı olacaktır. Evet değerli arkadaşlar Bilge Adam devlet desteği ile burs ve iş garantili eğitimleri başlıyor. Başvuru için son gün 31 Ekim 2015 geç kalmayın.

Bilge Adam Kursları

Bilge Adam %100 Burslu Bilişim Eğitimleri
Üniversite ve MYO (Meslek Yüksek Okulu) mezunlarına yönelik bu uygulama ile Yazılım, Sistem ve ERP eğitimlerinde %100 burslu eğitim alma imkanı sunulmaktadır.

Aylık 400 TL Ödeme Alacaksınız
Bu imkanlardan yararlanacak kursiyerlere eğitim aldıkları süre boyunca ayrıca aylık 400 TL ödeme yapılacaktır. Aynı zamanda eğitim süresince genel sağlık ve iş kazası sigorta primleri devlet tarafından ödenecektir.

Eğitimler 6 Ay Sürecek ve Sertifikalıdır
Bilgisayarlı sınıflarda hafta içi hergün gerçekleşecek olan eğitimler toplamda 6 ay sürecek olup, aynı zamanda eğitim sonunda Yazılım Uzmanı, Sistem Uzmanı ve ERP uzmanı sertifikası sahibi olacaksınız. İmkanlar bununla sınırlı kalmayıp, Uluslararası sertifika sınavlarına ücretsiz giriş hakkı sağlanacaktır.

Bilge Adam Burlu Eğitimlerinden Kimler Yararlanabilir?
En önemli koşullardan biri 30 yaş altında olmak ve bordrolu olarak bir iş yerinde çalışmıyor olmanız yani bir nevi işsiz olmanız, yada serbest çalışıyor olmanız gerekmektedir. Eğitim şartlarına bakacak olursak, Bilişim alanında ön lisans sahibi olan veya sayısal bölümlerde lisans eğitimini tamamlamış olmanız gerekmektedir.

Sadece İstanbul’da Geçerlidir
Türkiye’de bir ilk olan burslu kurs dönemi ilk olarak Bilge Adam’ın İstanbul şubelerinde gerçekleşecektir. İstanbul Bakırköy, Beşiktaş, Kadıköy ve Fatih Bilge Adam kurslarında geçerli olup, ayrıca kurumdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bilge Adam İş Garantili Kurslar
Eğitim sadece burslu olmayıp, aynı zamanda iş garantisi sağlamaktadır. Tabii ki bu uygulama tüm kursiyerler için geçerli olmayıp, sadece en başarılı 200 kursiyeri kapsamaktadır. Bilge Adam kurslarında eğitim alan kursiyerler bugüne kadar çok değerli firmalarda işe başlamış olup, onlardan bazıları İŞKUR, Anadolu Sigorta, Logo Yazılım, Ziraat teknoloji gibi kurumsal firmalarda istihdam edilmişlerdir.

%40’a Varan Burs Fırsatlarını Kaçırmayın
Bilge Adam %100 Burs fırsatı yukarıda belirtilen 3 branş için geçerli olup ayrıca %40’a varan burslu eğitimleri bulunmaktadır. Geleceğin meslekleri arasında yer alan Web ve Grafik Tasarımcı, 3D / Teknik Çizim Uzmanı, Dijital Medya Uzmanı, Microsoft Office Uygulamaları, İngilizce ve 3D Print gibi branşlarda ise %40’a varan burslu eğitim imkanı sunulmaktadır.

Web Tasarımcı / Grafiker: Son yıllarda en çok tercih edilen eğitimlerden birisi Web Tasarım ve Grafikerlik alanında olup, çünkü İnternet Teknolojileri alanında en çok tercih edilen ve kazanç sağlayan mesleklerin başında gelmektedir. Bu eğitimi alan birisi en az 3000 TL maaşlar işe başlayabilmektedir.

Son Gün 31 Ekim (Online Başvuru Yapacaksınız)
Bilge Adam %100 Burslu eğitimlerden yararlanabilmek için 31 Ekim’e kadar başvuru yapmanız gerekmektedir. http://www.bilgeadam.com/burs adresinden başvuru yapabilirsiniz. Konu ile daha fazla bilgiye 444 33 30 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir