Bulgurlu İsmek

Bulgurlu İsmek
Tarihi güzelliklerle dopdolu Üsküdar ilçemizin en büyük mahallesi olma özelliğini barındıran bulgurlu, özellikle Karadeniz bölgesinden göç eden vatandaşlarımızın yaşadığı ender semtlerimizden birisidir. İstanbul’un çok güzel doğa olaylarından birisi olan küçük çamlıca tepesi bulgurlu mahallesinde yer almaktadır. Aynı zamanda 800 yıllık tarihi ile bulgurlu hamamı halen dimdik ayakta durmaktadır. Son yıllarda özellikle ücretsiz sanat ve meslek edindirme kursları ile gündeme gelen Üsküdar İsmek kursları kapsamında 11 farklı noktada kurs merkezi bulunmaktadır. Onlardan biride Bulgurlu Mahallesi olup, Bağcılar caddesi üzerinde yer almaktadır.
Üsküdar Bulgurlu
Bulgurlu Mahallesi Bağcılar Caddesi Huzurevler Sokak No:4
0216 650 80 85

İsmek Bulgurlu Branş listesi
İsmek Bulgurlu

Bağlama Eğitimi (Bağlama ve Bozuk Düzen)
Hatice Gündoğdu ve Nebahat Aktürk yönetiminde eğitim veren Üsküdar Bulgurlu İsmek kurs merkezinde ilk ele alacağımız branş bilgisi Müzik ve Gösteri sanatları alanında olup, aynı zamanda THM (Türk Halk Müziğinin) olmazsa olmaz enstrümanlarından birisi Bağlama kursudur. Bu branşta iki farklı seçenek yer almakta olup, her biri 232 saat sürecek kurslardan oluşmaktadır. Müzik alanında da geniş kapsamlı eğitim imkanı sunan İsmek Fatih ve Kadıköy ilçelerinde Müzik İhtisas Merkezleri ile ücretsiz eğitim vermektedir.

3 Branşta Yabancı Dil Eğitimi
40’dan fazla eğitimin yer aldığı Bulgurlu İsmek kurs merkezinde dikkat çeken bir diğer eğitim ise Yabancı dil alanında olup, İngilizce, Arapça ve Fransızca eğitimleri başlangıç ve temel düzeyde toplamda 128 saat sürecek eğitimler şeklinde öğretilmektedir.

Bilgisayar Kullanımı + Hızlı Klavye Kullanımı
Birazda bilişim teknolojileri alanına bakacak olursak bu alanın giriş eğitimi sayılan Bilgisayar Kullanımı yine karşımıza çıkmaktadır. Aynı zamanda Türkçe klavye olarak bilinen F Klavye ile hızlı yazma yada diğer bir tabiri ile 10 parmak klavye kullanımı öğretilmektedir.

Etkili Sosyal Medya Kullanımı
Geride kalan son 10 yıl içerisinde kullanımı dünya genelinde yaygınlaşan sosyal medya bilinçsiz kullanılması halinde yarardan çok zarar verebilir. Bu nedenle İsmek kurslarında sadece 32 saat sürecek olan kıs süreli eğitimlerle kursiyerlere sosyal medya mecrasının daha güvenli ve etkili kullanımı öğretilmektedir.

Google ve Yandex Uygulamalarının Kullanımı
Günlük hayatta en çok kullanılan İnternet sitelerinden ikisi Google ve Yandex sadece arama hizmeti ile sınırlı kalmadan aynı zamanda hayatınızı kolaylaştıracak bir çok aracı genelde ücretsiz olarak kullandırmaktadır. Google ve Yandex firmalarının geliştirdiği araçlarını yakından tanımak ve profesyonel anlamda kullanımına hakim olmak isterseniz Google ve Yandex Uygulamalarının Kullanımı kurslarına mutlaka katılmalısınız.

Emlak Danışmanlığı
Günümüzde en çok kazandıran işlerden / mesleklerden biri hiç şüphesiz gayrimenkul sektörü olmaktadır. Türkiye’nin bir çok yerinde devam eden kentsel dönüşüm ile adeta devasa bir sektör ve kazanç fırsatı haline gelmiştir. Sizde bu alandan hakkınıza düşen payı almak isterseniz ilk olarak emlak danışmanlığı alanında profesyonel hale gelmelisiniz. Bunun içinde İsmek kursları herhangi bir ücret ödemeden Emlak Danışmanlığı alanında eğitimler vermektedir.

Diksiyon Kursu
Bulgurlu İsmek kurs merkezine dair aktaracağımız son branş herkesin ihtiyacı olduğunu düşündüğüm / önerdiğim Diksiyon alanında olacaktır. Etkili Türkçe kullanımı ve ikna kabiliyetinizin artacağı bu kurslarda özellikle müşteri ilişkileri olan insanların çalışma hayatında daha başarılı oldukları gözlemlenmektedir. Sizde daha etkili ve ikna edici iletişim sanatını edinmek için yaklaşık 70 saat sürecek olan Diksiyon kurslarına katılmalısınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir