Cevizlik İsmek

Cevizlik İsmek
1980 Yılı sonrası küçülme sürecine giren Bakırköy şuan 14 mahallede yaklaşın 200 bin insan yaşamaktadır. O semtlerden biride Cevizlik olup, konum olarak tarif etmek gerekirse İdo ve Turyol Bakırköy deniz otobüslerine çok yakındır. Aynı şekilde sahiller ve doğal güzellikleri ile yaşanılası yerler arasında yer almaktadır. Aynı zamanda kültür sanat ve eğitim alanında bir çok başarılı hizmetleri bulacağınız Cevizlik İsmek Bakırköy ilçesinin en gelişmiş kursu denebilir. Yaklaşık 50 branşın yer aldığı kurslardan hiç bir ücret ödemeden yararlanacaksınız. Şimdi dilerseniz öncelikle adres ve iletişim bilgilerini inceleyelim.

İsmek Cevizlik
Cevizlik Mahallesi, Hüsreviye Sokak, No:18
0212 571 52 53

Almanca ve İngilizce Eğitimi
Emine Çakır ve Hülya Art yönetiminde hizmet veren Bakırköy Cevizlik Mahallesi İsmek kurs merkezinde en çok ilgi gören eğitimlerden biri yabancı dil olmaktadır. Bu kapsamda İngilizce ve Almanca başlangıç ve temel düzeyde eğitim fırsatı sağlamaktadır. Bakırköy’ün merkezine geldiğinizde sürekli önünüze broşür uzatıp, yabancı dil eğitimi satmaya çalışanları görürsünüz. Onlara İsmek’te bu eğitimlerin tamamen ücretsiz olduğunu söyleyebilirsiniz.

Bahçe Bakımı
Ülkemizin en güzel yönlerinden biri geniş doğal alanları ve toprakla haşır neşir olmayı seven insanların bulunmasıdır. Fakat İstanbul gibi metropol bir kentte yaşamaya başlayınca biraz bu güzelliklerden mahrum kalıyorsunuz. Öyle ki 2 metre bahçem olsa yeter dersiniz. Bu özlemi yaşayanlar için İsmek bahçe bakımı kursları sizi bekliyor. Profesyonel anlamda bitki ve ağaç uzmanı olacağınız bu eğitimle ayrıca ev ve balkonlarınızı yeşil ile iç içe bir şekle sokarsınız.

Bilgisayar Eğitimleri
İyice hayatımızda yer etmiş olan bilgisayar teknolojilerini sadece İnternet amaçlı kullanmak yerine meslek haline getirmek isteyenler için kursumuzda bir çok seçenek bulunmaktadır. Onların ilki Bilgisayar kullanımı olup, bu şekilde bilgisayar ile tanışmayan kimse kalmayacaktır. Bunun dışında ise mesleki yönlerinizi geliştirecek olan Blgisayarlı Muhasebe ve Reklam tasarımı iki gibi farklı eğitim arasında tercihinizi yaparsınız.

Bakırköy Web Tasarım Kursu
Bilgisayar ile yapabileceğiniz bir diğer meslek ise Web Tasarım olup, son yıllarda en çok tercih edilen meslekler arasında yer almaktadır. Bakırköy’de web tasarım kursu arayanlar için Cevizlik şubesi size bu imkanı sağlamaktadır. 192 Saat sürecek eğitimler ile sizde CSS ve HTML işaretleme dili alanında uzman hale geleceksiniz. Bu eğitim ile statik siteler yaparken, İnternet programcılığı eğitimine katılarak PHP ve MySQL ile dinamik siteler yapmayı öğreneceksiniz. Kesinlikle önerdiğimiz eğitimlerden biridir.

Yazarlık Atölyesi
İnternet sitelerinin daha fazla kullanılmaya başlanması ile birlikte gazete haberciliği yerine İnternet haberciliği tercih edilmeye başlandı. Web tasarım yapmak sadece işin temeli olup, asıl işlem onun içeriğini yazılarını oluşturmaktır. Bunun için size önereceğim kurslardan biri yazarlık olacaktır. Normal şartlarda başarılı bir içerik hazırlamak zordur. Bu eğitim ise sizde bir birinden faydalı makaleler hazırlayabilirsiniz.

Senaryo Yazarlığı
Yeşilçam denince herkesin aklına sinema gelir, bir zamanlar yeşilçam sokağı ile son bulan sinema sektörü son 10 yıl içerisinde yeniden hareketlendi ve TV dizileri ile adeta doruğa çıkmış durumdadır. Sizde bunu fırsata çevirmek isterseniz yapabileceğiniz en güzel işlerden biri senaryo yazarlığı olacaktır. Gerçekte olan / olmayan bir hikaye kurgulayıp, bunun sinema ve dizi haline gelmesini milyonlarca insana ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Kısa Film Yapımı
Konu sinemadan açılmışken yine filmler ile devam edelim. Bu sefer normal film yerine kısa film hakkında biraz bilgi vermek istiyorum. Bir çok ünlü yönetmenin bu işe ilk adımı olan kısa film yapımı uzunluğu en fazla 20 dakika olup, yönetmen adaylarının kendini sınaması da denebilir. Sizde bu alanda bir çalışma yapmak isterseniz İsmek kısa film kursu size gerçek anlamda deneyim ve uygulama imkanı sağlayacaktır.

Radyo Programcısı
Son olarak birde radyodan bahsedelim ve Bakırköy İsmek kursları hakkında konumuza son verelim. Özellikle insanlar yalnız kaldıklarında bir ses, bir müzik dinleme gereği hissedeler, burada ilk tercihimiz genelde radyo olmaktadır. Bu şekilde bir çok radyo kahramanı olup, bir çoğunun yüzünü hiç görmediğiniz halde bile çok severiz. Sizde başarılı bir DJ olmak isterseniz ilk olarak İsmek radyo programcısı kurslarından yararlanabilirsiniz. Tamamen ücretsiz ve gerçek stüdyoda eğitim alma fırsatı sizi beklemektedir.